Personalia

Marcin Olech przechodzi z Zarządu Carrefour do The Heart

Środa, 06 marca 2019
Marcin Olech dołączył do korporacyjnego centrum innowacji The Heart, gdzie będzie odpowiedzialny za transformację i nowe przedsięwzięcia w branży retail. Wcześniej był Członkiem Zarządu odpowiedzialnym za Marketing, Nowe Technologie, Usługi Finansowe i Handlowe oraz IT w Carrefour Polska.
Od ponad 20 lat Marcin Olech działa w branży handlu i marketingu. Był odpowiedzialny za marketing Carrefour w Polsce, realizację strategii transformacji cyfrowej, budowę synergii między poszczególnymi kanałami sprzedaży oraz wdrożenie innowacyjnych rozwiązań technologicznych na rynku handlowym. Dołączył do zespołu The Heart w lutym, gdzie pełni funkcję Head of Retail & Omnichannel. Będzie nadzorował spółki i projekty realizowane dla sektora retail w jednostce The Heart Ventures.

- Priorytetem jest zbudowanie spółek w ramach The Heart Ventures, które kompleksowo będą wspierały duże firmy. Tworząc nowe technologiczne przedsięwzięcia powiększamy zespół o doświadczonych praktyków, którzy doskonale znają działanie korporacji od wewnątrz oraz potrafią szybko i zwinnie wdrożyć nowe modele biznesowe - mówi Tomasz Rudolf, CEO The Heart.

The Heart sukcesywnie powiększa swój zespół o doświadczonych menedżerów z największych międzynarodowych korporacji. W marcu 2018 na czele The Heart Ventures, czyli jednostki odpowiedzialnej za budowanie startupów, stanął Maciej Marszałek. Wcześniej w Grupie Axa nadzorował proces cyfrowej transformacji na 29 rynkach Ameryki Południowej, Afryki, Europy Wschodniej i Bliskiego Wschodu.tagi: Marcin Olech, Carrefour, The Heart,