Nowe placówki handlowe

Sieć Drogerii Jawa powiększyła się o kolejną drogerię własną

Środa, 12 kwietnia 2017
31 marca br. w Bełchatowie została otwarta własna Drogeria Jawa, zlokalizowana przy ulicy Czyżewskiego 1. To już czwarta firmowa Drogeria Jawa na terenie województwa łódzkiego.

W dniu otwarcia na Klientów czekały upominki, promocje specjalne oraz atrakcyjne rabaty. Dodatkowo w strefie makijażu prowadzone były konsultacje, a makijażystka firmy VERONA wykonywała bezpłatne makijaże kosmetykami marki INGRID. Nowa Drogeria Jawa w Bełchatowie ma powierzchnię 145 mkw. i została zaprojektowana wg obowiązującego floorplanu. W Drogerii znajduje się kącik makijażowy.

Zgodnie ze strategią rozwoju sieci, w najbliższym czasie planowane są kolejne otwarcia nowych Drogerii Jawa o czym będziemy informować na bieżąco.


Drogerie_Jawa_Makija___do__50___2_.jpgPrzez cały kwiecień i do 4. maja Klienci własnych Drogerii Jawa, mogą skorzystać ze specjalnej oferty promocyjnej: Kosmetyki do makijażu do –50% . Wszystkie oferty promocyjne dostępne w Drogeriach Jawa, prezentowane są na stronie internetowej, na profilu Facebook oraz w aplikacji Moja Gazetka.

 

 

 

 

 

 

tagi: Jawa, drogeria, Bełchatów,