Dzięki skróconemu czasowi gotowania, kasza jest już gotowa w 6-7 minut. Wygodna saszetka sprawia, że przyrządzenie kaszy Lubella jest niezwykle proste. Każda z nich to idealna porcja dla 1 osoby. Dodatkowo, na opakowaniu konsument znajdzie również przepis na smaczne danie wraz z apetycznym zdjęciem potrawy.
Kasza jęczmienna i kasza gryczana, dzięki swoim właściwościom odżywczym, stanowią doskonały wybór na smaczny i pożywny posiłek.
Kasza jęczmienna Lubella
Opakowanie jednostkowe: 300g
Opakowanie zbiorcze: 300gx10 szt.
Cena na półce: 2,75 zł
Kasza gryczana Lubella
Opakowanie jednostkowe: 300g
Opakowanie zbiorcze: 300gx10 szt.
Cena na półce: 4,49 zł
Producent:
Lubella
Kontakt Handlowy
MW-GMW Sp. z o.o. Sp.k
Ul.Chopina 39
34-100 Wadowice
tagi: kasze , Lubella , Maspex ,
W lipcu ceny w sklepach były średnio o 5,7% wyższe niż rok...
Firma, będąca liderem polskiego rynku piwa, ogranicza emisję...
Startujący niedługo system kaucyjny nie jest gotowy do...
Rozmowę kwalifikacyjną warto traktować jak dialog...
Zdaniem ekspertów, dane pokazują coraz większą...
W obliczu narastających napięć geopolitycznych i...
To coraz istotniejszy klient dla sektora bankowego...
Instytucje kontrolujące stopniowo zmieniają swój charakter...