Prasa Handlowa

FOOD from POLAND promuje polskie produkty za granicą!

Wtorek, 30 sierpnia 2011
„FOOD from POLAND” – anglojęzyczny magazyn specjalistów branży FMCG – obecny jest na wielu prestiżowych, międzynarodowych targach spożywczych. Reprezentuje rodzimy rynek FMCG wśród tysięcy wystawców z całego świata. Dzięki obecności magazynu „FOOD from POLAND” na imprezach tego typu wiedza na temat polskich produktów szybkozbywalnych jest w jeszcze większym stopniu wspierana i upowszechniana na arenie międzynarodowej. Treści magazynu przekonują uczestników targów, jak ogromne znaczenie dla sektora spożywczego na świecie mają produkty z Polski.

„FOOD from POLAND" jest właściwym miejscem dla promocji polskich przedsiębiorstw, zainteresowanych współpracą z odbiorcami z całego świata. Polska bowiem może poszczycić się wieloma firmami, które Redakcja ze śmiałością opisuje jako dumę narodową.

„FOOD from POLAND” dostępny jest na wielu innych prestiżowych targach spożywczych, które odbywają się poza granicami Polski. Są to między innymi imprezy ISM oraz ANUGA w Kolonii, IFE w Londynie, PLMA w Amsterdamie czy PRODEXPO w Moskwie.


 


 


 

 

tagi: „FOOD from POLAND” ,