Nowości

Owocowy cud-miód

Wtorek, 14 czerwca 2011
Niewiele produktów spożywczych jest tak zdrowych jak miód pszczeli. Firma Gomar Pińczów wzbogaciła tę słodką rozkosz naturalnymi ekstraktami pochodzącymi z owoców czarnej porzeczki.  

Nowy produkt firmy Gomar Pińczów - „Miodzio porzeczkowy" - to superzdrowa propozycja dla miłośników słodkości. „Miodzio" jest bowiem naturalnym produktem wytworzonym przez dokarmianie pszczół owocowymi ekstraktami z czarnej porzeczki. Dzięki zastosowaniu takiego procesu produkcji, „Miodzio porzeczkowy" zyskał nie tylko niepowtarzalny, owocowy smak z orzeźwiającą, lekko kwaskowatą nutą, lecz również - bogactwo zawartej w porzeczkach witaminy C.

Miód użyty do produkcji nowego wyrobu firmy Gomar Pińczów pochodzi wyłącznie z polskich pasiek. Dzięki temu możemy mieć pewność, że obce alergeny, które często znajdują się w importowanym miodzie, nie zaszkodzą osobom podatnym na alergie spożywcze i uczulonym na pyłki kwiatów. „Miodzio porzeczkowy" nie zawiera ponadto żadnych sztucznych dodatków ani konserwantów.

Na zdrowie ze smakiem

Właściwości prozdrowotne miodu znane są od pokoleń. Miód stosowany jest jako panaceum na liczne dolegliwości dotykające zarówno młodszych, jak i starszych. Nieoceniony w walce z przeziębieniami, w okresie jesienno-zimowym znajduje się niemal w każdej kuchennej szafce. Jego lecznicze właściwości doceniają szczególnie osoby cierpiące na schorzenia układu krążenia i choroby serca. Miód jednak to dla większości z nas słodka rozkosz dla podniebienia - jako dodatek do herbaty, składnik ciast i deserów, czy też w postaci złocistej wstążki na kromce chleba. Ten smakowity dar natury cenią też mamy niejadków - trudno bowiem znaleźć inny, równie zdrowy i pyszny naturalny produkt lubiany niemal przez wszystkie dzieci.

(M.D)

tagi: GOMAR PINCZOW ,