Advertisement

Nowości

Kanapka – królowa śniadań i przekąsek

Środa, 27 kwietnia 2011
Na śniadanie, lunch, podwieczorek czy kolację. Podczas zwykłej rodzinnej imprezy, ale też na eleganckich stołach wyrafinowanego przyjęcia. Zawsze, gdy głód daje o sobie znać, na pierwszy plan wysuwają się... kanapki! Znając potrzeby swoich Konsumentów marka WINIARY wprowadza na rynek dwie nowości: Majonez Kanapkowy oraz Sos Czosnkowo - ziołowy.

Kanapka to bezsprzecznie najbardziej znane danie świata. Jest królową śniadań i szybkich przekąsek. Ale czy jej możliwości wyczerpują się na znanej nam „kajzerce z szynką"? Oczywiście nie. Kanapki mają niezliczony potencjał i liczbę kombinacji. Konsumenci uwielbiają sami wymyślać coraz to nowe wariacje na temat swoich ulubionych kanapkowych zestawów. Z pomocą przychodzą im tu produkty marki WINIARY. Majonez Kanapkowy i Sos Czosnkowo-ziołowy mogą posłużyć jako smakowity dodatek do kanapek lub element dekoracyjny, a co więcej, mogą być rozsmarowane na pieczywie zamiast masła.

„Rynki majonezu i zimnych sosów są warte ponad 650 milionów złotych. Ze względu na duże możliwości zastosowania praktycznie każdy z nas ma w swojej lodówce słoiki z tymi dodatkami do potraw. Badania konsumenckie marki WINIARY pokazały, że poza jajkami na twardo i tradycyjną sałatką jarzynową używamy ich przede wszystkim do kanapek" - mówi Mirosława Kulczyńska, Marketing Culinary Nestlé Polska. - „Marka WINIARY jako zdecydowany lider w kategorii majonezów oraz sosów jest gwarancją sukcesu Majonezu Kanapkowego i Sosu Czosnkowo - ziołowego. Rekomendowanym przez nas miejscem ekspozycji obu produktów jest półka z sosami majonezowymi i dodatkowe miejsca sprzedaży przy chlebie."  

Nowowprowadzane produkty marki WINIARY sprawiają, że kanapki są jeszcze łatwiejsze w przygotowaniu, a jednocześnie - jeśli wszystkie składniki są dodawane w odpowiednich ilościach - stanowią zdrowy, pełnowartościowy posiłek. „Najwięcej błonnika zawierają oczywiście kanapki z pieczywa pełnoziarnistego. Dodatkowo przekąska posmarowana majonezem lub sosem dostarcza ważnego w diecie tłuszczu, ale w odpowiedniej ilości. Kanapka powinna mieć również jakiś dodatek białka w postaci - wędliny, sera, pasty jajecznej lub rybnej. Aby podkreślić smakowitość i dodać przekąsce apetycznych kolorów nie może w niej zabraknąć warzyw - sałaty, pomidorów, ogórków, cykorii albo papryki. Taka kanapka nie tylko zdrowo nasyci, ale również dostarczy organizmowi najważniejszych składników odżywczych, których codziennie potrzebuje" - doradza Agnieszka Piskała, specjalista ds. żywienia. Kiedy nie mamy czasu na przygotowanie wymyślnych i pracochłonnych posiłków „szybka kanapka" jest często zdrowszym i bardziej wartościowym posiłkiem niż sięgnięcie po słodką przekąskę.

Sugerowana cena obu produktów w ekonomicznym opakowaniach 240g to 3,25 zł. Nie zawierają one dodatku konserwantów, sztucznych barwników ani glutaminianu sodu.

Informacje handlowe

Produkt na półce - II połowa kwietnia

Sugerowana cena jednego opakowania (240 ml) -  3,25 zł

Masa jednostkowa oraz waga brutto kartonu wysyłkowego - 240 g oraz  1,58 kg

Ilość sztuk w kartonie oraz kartonów w kartonie wysyłkowym -  7 oraz  1   

Ilość warstw na palecie oraz kartonów wysyłkowych na palecie -  5 oraz  145 

Wymiary opakowania jednostkowego (w mm), wysokość x szerokość x długość - 175x120x34

(Maja Święcka)

tagi: Winiary ,