Nowości

MAGGI wygodniej

Czwartek, 17 lutego 2011
Znana od lat przyprawa MAGGI teraz zaskoczy konsumentów nowym zamknięciem butelki. Żeby ją otworzyć nie trzeba już będzie odcinać końcówki plastikowej zatyczki. Nowe zamknięcie z klapką umożliwi łatwe otwieranie i wielokrotne, szczelne zamykanie produktu.

Ta zmiana z pewnością spodoba się wszystkim miłośnikom MAGGI. Nowa klapka ułatwia przechowywanie - dzięki niej przyprawa nie tylko się nie rozleje, ale też nie ulotni się jej aromat. Co więcej, nic niepożądanego nie dostanie się do środka, a produkt pozostanie świeży na dłużej. Nowe zamknięcie posiada dozownik, który ułatwia użytkowanie produktu. Wysoka jakość tworzywa, z jakiego wykonane jest opakowanie, zapewnia trwałe, dobre użytkowanie. Zmianom uległa również etykieta znajdująca się na butelce - dzięki delikatnym modyfikacjom wygląda teraz nowocześniej.

Jednocześnie, sprawdzona i lubiana receptura MAGGI pozostaje bez zmian. Już kilka kropel przyprawy wystarczy, żeby każda potrawa miała głęboki, wyrazisty smak i aromat.

„MAGGI to ikona i niekwestionowany lider kategorii przypraw w płynie. Chcemy dalej budować siłę marki i umacniać jej pozycję rynkową. Wierzymy, że nowoczesne i praktyczne zamknięcie oraz odświeżona grafika etykiety nam w tym pomogą" - wyjaśnia Gabriela Wielgosz, Product Manager kategorii przypraw w Nestlé Polska.

MAGGI to jeden z najbardziej uniwersalnych dodatków do potraw, dostępny na rynku już od 1886 roku! Doskonale nadaje się do zup, sałatek, ryb, sosów, dań mięsnych, pierogów, a nawet koktajli warzywnych.

(M.D)

tagi: MAGGI ,