POLOmarket uruchomił pierwsze stacje ładowania pojazdów EV
Piątek, 07 marca 2025
Największa polska sieć supermarketów POLOmarket uruchomiła w lutym pierwsze stacje ładowania pojazdów elektrycznych zlokalizowane na parkingach przy swoich sklepach. Sieć planuje do końca roku montaż kolejnych urządzeń.
POLOmarket podpisał porozumienie o współpracy w zakresie uruchomienia stacji ładowania pojazdów EV jeszcze w październiku 2023 roku. Realizacja projektu odbywa się przy współpracy z ChargeEuropa. Współpraca obejmuje w tym momencie instalację stacji ładowania w blisko 1/3 wszystkich sklepów sieci.
- Celem projektu było od początku zapewnienie naszym klientom uniwersalnego i niezawodnego miejsca ładowania pojazdów elektrycznych – deklaruje Anita Tołysz, Członek Zarządu. - Każda instalowana stacja wyposażona jest także w 65 calowe dotykowe ekrany LED, które stanowią dodatkowy i wartościowy nośnik marketingowy umożliwiający komunikację z klientem – dodaje Anita Tołysz.
Bądź na bieżąco z wiadomościami z rynku FMCG
Zaprenumeruj bezpłatny newsletter Portalu Kupców Polskich
Bezpłatny newsletter, to przegląd najważniejszych wiadomości ukazujących się w Portalu Kupców Polskich
www.hurtidetal.pl. Subskrypcja bezpłatna!
Aby zamówić newsletter, wystarczy wpisać adres e-mail w polu poniżej.
Twój adres został dodany do naszego newslettera, dziękujemy!Podany adres email jest niepoprawny
Podając adres email wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (pokaż więcej)
podanych przeze mnie w powyższym formularzu w zakresie danych identyfikacyjnych i teleadresowych przez Wydawnictwo
Fischer Trading Group Spółka z o.o. dla celów promocji produktów i usług
oraz na dostarczanie mi informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej.
Jestem świadomy, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, a powyższą zgodę mogę w każdej chwili cofnąć w
całości lub w części. Więcej o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci w związku z tym uprawnieniach czytaj w Regulaminie.
Pamiętaj, że w każdym momencie możesz zrezygnować z otrzymywania newslettera.