Owocowa siła serii Frutto Fresco zapewnia codzienną dawkę energii i moc soczystego orzeźwienia dla ciała.
Delikatny balsam do ciała zapewniający długotrwałe nawilżenie. Pozostawia na skórze subtelny, orzeźwiający zapach winogron.
Mydło pielęgnacyjne zielone winogrono z dodatkiem masła shea o delikatnym, świeżym zapachu, doskonale oczyszcza i pielęgnuje skórę.
Nawilżający żel pod prysznic i do kąpieli to połączenie odświeżających winogron z kompleksem nawilżającym, który intensywnie pielęgnuje skórę. Inspirujący zapach sprawia, że kąpiel staje się prawdziwą przyjemnością.
Ujędrniający balsam do ciała o wyjątkowo lekkiej konsystencji. Kosmetyk szybko się wchłania pozostawiając na skórze delikatny zapach soczystej żurawiny.
Mydło pielęgnacyjne żurawina z dodatkiem masła shea o soczystym, żurawinowym zapachu, doskonale oczyszcza i pielęgnuje skórę.
Ujędrniający żel pod prysznic i do kąpieli z aromatyczną żurawiną i ekstraktem z imbiru, który rozgrzewa i przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Owocowy zapach pobudza zmysły i wprowadza w dobry nastrój.
Energetyzujący balsam do ciała o wyjątkowo lekkiej formule pozostawia na skórze subtelny zapach świeżych pomarańczy.
Mydło pielęgnacyjne pomarańcza z dodatkiem masła shea o rześkim, cytrusowym zapachu doskonale oczyszcza i pielęgnuje skórę.
Energetyzujący, pomarańczowy żel pod prysznic i do kąpieli z ekstraktem z egzotycznej guarany, która ożywia i stymuluje krążenie. Cytrusowy zapach odświeża i pobudza do działania.
(Monika Dawiec)
tagi: Barwa ,
W maju 2025 r. całkowita wartość sprzedaży w sklepach...
Bartosz Olejarski został powołany na stanowisko Dyrektora...
W maju br. ceny w sklepach spożywczych wzrosły średnio rok...
Eksperci apelują o mądre instrumenty wsparcia...
Problemem są też niejasne ich interpretacje...
Firmy apelują o szybkie wdrożenie przepisów...
Konieczne jest złagodzenie podejścia...
Napływ nowych pracowników znacznie zmienił polski rynek pracy...