Nowości

Magura - nowa przekąska od Wedla

Czwartek, 17 czerwca 2010
Nowość od Wedla to delikatny, puszysty biszkopt Magura. Dostępna w dwóch smakach: mlecznym i kakaowym, stanowi idealną, codzienną przekąskę, która każdego dnia zapewni chwile pełne czekoladowej przyjemności.

Magura to gwarancja od Wedla - idealne połączenie puszystego ciasta z wyjątkowo delikatnym kremowym nadzieniem, stworzone po to by móc rozkoszować sie chwilą. To słodkie małe co nieco, muśnięte miodem i oblane kakaową polewą, pozwoli na moment zapomnienia.

Wedel stworzył dwa rodzaje biszkoptowej przyjemnośći: Magura kakao - biszkopt w polewie kakaowo-mlecznej z  nadzieniem kakaowym i  Magura mleko - biszkopt kakaowy w polewie kakaowo mlecznej z nadzieniem o smaku waniliowo - mlecznym.

Magura, to również doskonały upominek dla bliskiej osoby. Jej rozmiar  został dostosowany do potrzeb lekkiej przekąski. Mieści się ona zarówno w damskiej torebce, jak i dziecięcym plecaku. Tym samym jest zawsze pod ręką, gdy ma się ochotę na odrobinę słodyczy.

Mężczyźni uważają , że w torebce kobiety można znaleźć wszystko. Podobnie jak sam produkt lekka jest również jego cena, Magura kosztuje około 1,30 zł.

(Monika Dawiec)

tagi: Wedel ,