Nowości

Podlaskie Zakłady Zbożowe wprowadzają innowacyjne mieszanki do wypieku chleba

Wtorek, 12 września 2023
Podlaskie Zakłady Zbożowe wprowadzają do swojej oferty zupełnie nową kategorię produktów – innowacyjne mieszanki do wypieku domowego chleba. Ta przełomowa inicjatywa ma na celu przenieść sztukę pieczenia chleba na wyższy poziom, umożliwiając miłośnikom kulinarnej przygody w domowym zaciszu cieszenie się aromatycznym i świeżym chlebem, wypiekanym według własnych preferencji.
Najważniejszą zaletą mieszanek jest prostota przygotowania – wystarczy dodać wodę, wymieszać, odstawić do wyrośnięcia i upiec! Idealny domowy chleb uda się każdemu! Co najważniejsze, mieszanka jest produktem „kompletnym”, nie wymaga żadnych dodatków w postaci drożdży czy zakwasu, więc nie ma obawy, że zabraknie nam któregoś ze składników, aby przygotować swoje pieczywo. Idealne na niedzielne śniadanie, gdy wszystko wkoło jest zamknięte!

PZZ_2023_08_14_wolny_dzie__.jpg

– Oferowane przez nas mieszanki do wypieku chleba to owoc długoletnich badań oraz zaawansowanej wiedzy technologów produkcji Podlaskich Zakładów Zbożowych. Składniki zostały starannie wyważone – mąka, sól, drożdże oraz zakwas – wszystko to, co potrzebne, aby wyczarować perfekcyjny bochenek chleba o wadze około 700 gram, co odpowiada standardowemu bochenkowi "chleba z blaszki" z piekarni. Bardzo ważne jest to, że mieszanka charakteryzuje się czystą etykietą, zawiera jedynie naturalne składniki niezbędne do wypieku chleba – mówi Sylwia Majewicz, prezes PZZ.

Priorytetem producenta jest oferowanie wyłącznie wartościowych i naturalnych składników, co potwierdza czysta etykieta produktu. Mieszanki nie zawierają żadnych sztucznych konserwantów ani dodatków, pozostawiając jedynie esencję prawdziwego smaku chleba.

5.jpg

Mieszanka do wypieku chleba to nie tylko produkt, a styl życia

Mieszanki do wypieku domowego chleba od PZZ to sposób na sklepy zamknięte w niedziele. Dodatkowo, w sytuacji gdy brakuje nam pieczywa na smaczne rodzinne śniadania nie musimy pędzić do sklepu. Wystarczy, że użyjemy dowolny smak mixu na chleb.

- To jedyny taki produkt na rynku, który nie zmusza Konsumenta do użycia dodatkowych składników, np. drożdży, których w danym momencie nie mamy w domu. Do mieszanki wystarczy dodać jedynie wodę, wymieszać i odstawić do wyrośnięcia. Następnie upiec swój własny domowy chleb. Proste, prawda? – mówi Sylwia Majewicz, prezes PZZ Białystok.

Łatwość i wydajność

Przygotowanie własnego chleba za pomocą tych innowacyjnych mieszanek jest nie tylko prostsze niż kiedykolwiek, ale także niezwykle efektywne. Każde opakowanie zawiera starannie wymierzone proporcje składników, eliminując konieczność mierzenia i ważenia. Dzięki temu proces przygotowania staje się przyjemnością, a nawet początkujący piekarze osiągną doskonałe rezultaty. Jedno opakowanie mieszanki wystarcza na wypiekanie bochenka chleba o imponującej gramaturze, co czyni te mieszanki niezastąpionym wsparciem w tworzeniu pysznego pieczywa przez cały tydzień.

Różne warianty smakowe 

Podlaskie Zakłady Zbożowe wychodzą naprzeciw oczekiwaniom różnorodnych preferencji kulinarnych, oferując trzy bazowe rodzaje mieszanek: pszenną, pszenno-żytnią oraz graham.

– To jednak dopiero początek, ponieważ mamy ambitne plany rozwoju tej linii produktów. Celem jest dostarczanie jeszcze większej liczby różnorodnych i inspirujących opcji, umożliwiających Konsumentom kreowanie wypieków dostosowanych do ich indywidualnych gustów i potrzeb – mówi Sylwia Majewicz.

PZZ_2023_08_02_v1_1_.jpg

Przyjazne ceny

Cena mieszanki do wypieku chleba, dostępna na sklepowych półkach, została specjalnie dostosowana, aby zachęcić każdego do wypieku chleba w domowym zaciszu. Koszt przygotowania własnego, aromatycznego bochenka okazuje się niższy niż zakup gotowego chleba. Ta przyjazna strategia cenowa pozwala jednocześnie na oszczędność i tworzenie wyjątkowych, smacznych wypieków we własnym domu. Każdy z nas może w dowolny sposób wzbogacić smak pieczywa poprzez dodatek ulubionych ziaren, ziół, warzyw a nawet owoców.

Tym samym innowacyjne mieszanki do wypieku chleba od Podlaskich Zakładów Zbożowych nie tylko przynoszą rewolucję w dziedzinie kulinarnej, ale także przekształcają sposób, w jaki postrzegamy domowe pieczenie. Gdy pod ręką mamy wspomniane produkty, upieczenie własnego pieczywa nie jest niczym trudnym! Co ważne, świeży pachnący chleb przy niewielkim nakładzie pracy można mieć we własnym domu o każdej porze, nawet na niedzielne śniadanie, gdy wszystkie sklepy wokół są zamknięte.Źródło: Opublikowani

tagi: Podlaskie Zakłady Zbożowe , mieszanki do wypieku chleba , rynek spożywczy , sprzedaż , handel , konsument , FMCG , hurt , detal , produkty spożywcze , nowości , przemysł spożywczy , sieci handlowe , sklepy spożywcze ,