Nowości

Pierwsza w historii edycja limitowana piwa Królewskie z wizerunkami zawodników Legii

Wtorek, 05 września 2023
Królewskie, największa marka w Warszawie i na Mazowszu, wprowadza na rynek limitowaną edycję opakowań. „Królewski skład” to osiem oryginalnych puszek – każda z unikatowym wzorem przedstawiającym zawodników Legii Warszawa. To kolejna akcja marki przygotowana wspólnie z klubem.
We wrześniu na półki sklepowe trafi pierwsza w historii marki limitowana edycja opakowań Królewskiego z wizerunkami zawodników Legii. Kolekcja ośmiu puszek „Królewski skład” powstała z myślą o warszawiakach i fanach klubu – na opakowaniach znaleźli się: Rafał Augustyniak, Dominik Hładun, Artur Jędrzejczyk, Bartosza Kapustka, Tomas Pekhart, Yuri Ribeiro, Patryk Sokołowski i Paweł Wszołek. Dodatkowo na puszkach umieszczone zostały również informacje o każdym z zawodników.

Królewskie, jedna z najsilniejszych marek regionalnych w Polsce i najpopularniejsze piwo w Warszawie, kontynuuje trwającą już prawie 20 lat współpracę sponsoringową z klubem piłkarskim Legia Warszawa, która w czerwcu br. została przedłużona na kolejne 3 lata. Wprowadzana właśnie na rynek limitowana edycja opakowań to kolejna już akcja marki przygotowana wspólnie z klubem.

– Tuż przed ogłoszeniem kolejnego kontraktu, wielu fanów komentowało w Internecie, że nie wyobrażają sobie Królewskiego bez Legii i Legii bez Królewskiego – mówi Łukasz Dąbrowski, Kierownik marki Królewskie. – Limitowaną edycją puszek zapraszamy warszawiaków do odkrywania wyjątkowego charakteru klubu i jego zawodników – dodaje Dąbrowski.

– Cieszymy się, że razem z naszymi wieloletnimi partnerami przedstawiamy propozycję jeszcze większej identyfikacji z drużyną i zawodnikami. Już otrzymujemy bardzo pozytywne komentarze dotyczące projektu przedstawienia sylwetek zawodników na etykietach i spodziewamy się podobnej reakcji rynku po premierze. Legia i marka Królewskie jeszcze w większym stopniu będą wyrażać znaczenie dla Warszawy jej największego klubu – mówi dyrektor komercyjny Legii Warszawa Paweł Kokosza.

Limitowana edycja puszek otrzyma silne wsparcie w punktach sprzedaży.
Puszki zaprojektowała agencja Global Shopper Marketing.

banner2.jpgŹródło: Grupa Żywiec
Fot: mat. prasowe


tagi: Piwo Królewskie , edycja limitowana , Legia , rynek spożywczy , sprzedaż , handel , konsument , FMCG , hurt , detal , produkty spożywcze , nowości , przemysł spożywczy , sieci handlowe , sklepy spożywcze ,