Nowości

Najlepsza cena za dobry skład - Parówki Dobre ponownie w sklepach sieci Biedronka

Środa, 23 sierpnia 2023
Już 24 sierpnia w sklepach Biedronka po raz kolejny pojawi się limitowana akcja producenta Parówek Dobrych. Kultowy produkt Doliny Dobra o dobrym składzie i przystępnej cenie będzie dostępny do wyczerpania zapasów.
Parówki Dobre od Doliny Dobra po raz kolejny zagoszczą na sklepowych półkach Biedronki. Od 24 sierpnia klienci popularnej sieci będą mieli okazję poznać wyroby producenta z Przechlewa lub zrobić zapas lubianych produktów.

– W Dolinie Dobra jesteśmy pewni swoich produktów. Wytwarzamy je w unikalnym systemie „od pola do stołu”, tylko z najlepszych składników, a każdy etap uprawy, hodowli i produkcji odbywa się w naszych gospodarstwach oraz na naszych zasadach. Troszczymy się o wszystkie detale, aby dostarczyć konsumentom najwyższą jakość. Parówki Dobre stanowią idealne połączenie krótkiego składu bez sztucznych konserwantów i wzmacniaczy z rozsądną ceną - najlepszą za tak dobry skład. – tłumaczy Zbigniew Wysocki, dyrektor marketingu firmy Goodvalley, producenta marki Dolina Dobra.

Parówki Dobre to produkt, który zdecydowanie wyróżnia się na rynku tej kategorii. Niezaprzeczalna jakość połączona z przystępną ceną zdobywa uznanie coraz większej ilości Polaków, którzy nie muszą już stawać przed wyborem dobra jakość czy cena. W przeciwieństwie do konkurencji, parówki Doliny Dobra mają nie tylko dobry smak, ale również etykietę - bez sztucznych konserwantów, wzmacniaczy smaku oraz glutenu.

Wszystkie wyroby Doliny Dobra są produkowane z najwyższej jakości mięsa, a ich smak zachwyca nawet najbardziej wymagających konsumentów. Co ważne, sposób ich produkcji odbywa się z poszanowaniem wszelkich zasad dobrostanu zwierząt i jest przyjazny dla środowiska.   Źródło: Dolina Dobratagi: Parówki Dobre , Biedronka , rynek spożywczy , sprzedaż , handel , konsument , FMCG , hurt , detal , produkty spożywcze , nowości , przemysł spożywczy , sieci handlowe , sklepy spożywcze ,