Nowości

DUUUŻY MUS od Kubusia

Poniedziałek, 05 czerwca 2023
Pierwsze na rynku DUUUŻE MUSY bez dodatku cukru od Kubusia są już w sprzedaży. 25 maja pojawiły się w sieci sklepów Biedronka w 3 wariantach Smaków Ogrodu - jabłkiem, brzoskwinią i gruszką. Musy są dostępne w dużej pojemności, a jak wiadomo – duży mus to duża porcja owoców!
W Smakach Ogrodu nie mogło zabraknąć jabłka - owocu uwielbianego przez najmłodszych. Soczyste, lekko kwaśne, twarde, a czasem też miękkie jabłko to jeden z pierwszych smaków dzieciństwa. Mus w dużym opakowaniu świetnie sprawdzi się jako wygodna przekąska do zabrania na spacer, wycieczkę oraz do zjedzenia w domu.

Jabłko-brzoskwinia-banan to miks smaków, który polubiły dzieci. Pyszny mus bez dodatku cukru, w dużym opakowaniu nada się jako drugie śniadanie w ciągu dnia w szkole lub podczas wakacyjnych wyjazdów.

Trzeci smak to połączenie jabłka z gruszką. Dzieci lubią te owoce ze względu na soczystość, ciekawą teksturę miąższu i przyjemny smak. Mus sprawdzi się jako idealna przekąska.

Wszystkie 3 Smaki Ogrodu mają dobry skład – są bez dodatku cukru oraz konserwantów.tagi: rynek spożywczy , sprzedaż , handel , konsument , FMCG , hurt , detal , produkty spożywcze , nowości , przemysł spożywczy , sieci handlowe , sklepy spożywcze ,