Nowości

Syropy o smaku mrożonej herbaty w sezonowej ofercie Łowicza

Piątek, 26 maja 2023
Orzeźwiająca nowość w ofercie w Łowicza – suplementy diety w syropie o smaku Ice Tea – to must have na nadchodzący sezon letni. Kultowe smaki czarnej herbaty z brzoskwinią i cytryną z dodatkiem z witamin C i D są już dostępne w sprzedaży.
Mrożona herbata to jeden z najczęstszych sposobów na orzeźwienie w upalne dni. Dlatego specjalnie na nadchodzący letni okres Łowicz wprowadza do oferty wyjątkową propozycję: suplementy diety w syropie o smaku Ice Tea w dwóch kultowych smakach: brzoskwiniowym i cytrynowym. Forma syropu pozwala na łatwe i szybkie przygotowanie chłodzącego napoju podczas upałów. Nowości zostały wzbogacone o zawartość witamin C i D, a w ich składzie nie ma syropu glukozowo-fruktozowego.

Syropy Łowicz są już dostępne sprzedaży, natomiast w stałej ofercie pozostaną w pojedynczych sieciach sklepów. Wsparcie reklamowe dla nowości ruszy na początku lipca.

Za projekt etykiet odpowiada agencja WRD (well-rounded design).

Cena sugerowana na półce: liniowa do suplementów diety w syropie standard 400 ml
Typ i wielkość opakowania jednostkowego: butelka 400 ml
Typ i wielkość opakowania zbiorczego: 6 sztuk w opakowaniu zbiorczym


tagi: syrop , Łowicz , rynek spożywczy , sprzedaż , handel , konsument , FMCG , hurt , detal , produkty spożywcze , nowości , przemysł spożywczy , sieci handlowe , sklepy spożywcze ,