Warto przypomnieć, że już otwarcie centrum cieszyło się ogromnym zainteresowaniem klientów. Cuprum Arenę odwiedziło podczas pierwszych dwóch dni ponad 150 tysięcy gości.
„Naszym celem było stworzenie centrum handlowego, które stanie się ulubionym miejscem zakupów, spotkań i rozrywki mieszkańców Lubina. Po niecałym roku funkcjonowania, mogę śmiało powiedzieć, że Cuprum Arena odniosło sukces. Odwiedzalność centrów handlowych w innych miasta średniej wielkości sięga zazwyczaj około 4 milionów. Wynik o milion lepszy jest mocnym dowodem powodzenia centrum" - mówi Artur Chudy, Dyrektor Cuprum Arena.
Cuprum Arena to nie tylko miejsce zakupów, ale także centrum życia kulturalnego, które zapewnia swoim klientom wiele atrakcji. To wszystko istotnie wpływa na zwiększenie czynnika odwiedzalności centrum. Łącznie na 2010 zaplanowano około 40 wydarzeń, wśród nich m.in. pokazy mody, nocne zakupy, targi ślubne i motoryzacyjne, mistrzostwa świata w piłce nożnej, castingi do wyborów Miss Polonii, mistrzostwa świata we wspinaczce, wystawę Ferrari oraz kilkutygodniowy program świąteczny w grudniu. Ponadto, 15 maja, z okazji pierwszych urodzin Cuprum Arena na dachu galerii odbędzie się koncert popularnego polskiego zespołu Golec u'Orkiestra, a dzień później koncert młodej polskiej artystki Ewy Farnej.
Centrum Handlowe Cuprum Arena jest jedynym tego typu obiektem w Lubinie. Co więcej, posiada wyjątkowo bogatą ofertę zarówno światowych, jak i lokalnych marek. Klientów przyciąga również unikalna architektura oraz klimat miejsca. Wszystkie te czynniki sprawiają, że Cuprum Arena na dobre wpisało się w markę miasta i odgrywa istotna rolę w życiu jego mieszkańców.
(Maja Święcka)
tagi: Cuprum Arena ,
W tym roku Browar Okocim świętuje 180-lecie istnienia. Z tej...
Znamy laureatów Sustainability Awards For Retail! Podczas...
Grupa wypracowała stabilne wyniki finansowe na poziomie 287,4...
Eksperci szacują, że niewyspani pracownicy mogą kosztować...
Trwają prace nad nową ustawą o Rzeczniku MŚP...
Zawirowania w światowym handlu...
Rodzimym firmom przyda się promocja ze strony instytucji...
Firmy skupiają się na gromadzeniu zapasów...