Marketing

Michał Sadecki wesprze Grupę Chorten w umacnianiu marki

Czwartek, 05 stycznia 2023
Grupa Chorten podpisała umowę o współpracy ze spółką MSL Consulting, której jednym z udziałowców jest Michał Sadecki, współzałożyciel i wieloletni prezes Polskiej Grupy Supermarketów Top Market. Będzie on doradcą zarządu spółki Chorten Mazowsze, z którą działa obecnie blisko 300 sklepów.
Grupa Chorten w strategii wpisaną ma dynamiczną ekspansję polegającą na łączeniu sił polskich detalistów oraz współpracę z rodzimymi producentami i dystrybutorami. W skali ogólnopolskiej to już ponad 2500 sklepów partnerskich, a część z nich działa pod skrzydłami spółek regionalnych takich jak Chorten Mazowsze. Ta w 2023 roku obchodzi 10-lecie istnienia. Z Nowym Rokiem wspierać będzie ją w rozwoju wysokiej klasy menadżer z 20-letnim doświadczeniem w sprzedaży, zakupach i logistyce przede wszystkim w branży FMCG – Michał Sadecki. Przez prawie 18 lat związany był z operatorem sklepów Top Market, a od 2021 roku został CEO i współzałożycielem w agencji MSL Consulting.

- Naszym wspólnym celem jest zwiększenie rozpoznawalności marki Chorten między innymi poprzez rozszerzenie obszaru działania i podjęcia współpracy z nowymi placówkami – mówi Michał Sadecki.

Grupa Chorten liczy na jego wsparcie w wielu procesach, które przyczynią się do dalszego budowania jej siły rynkowej.

- Ceniąc tak duże doświadczenie Michała Sadeckiego, jego wiedzę na temat polskiego rynku ogólnospożywczego, znajomość najnowszych trendów w FMCG i wypracowane przez lata kontakty, zakładamy udaną biznesowo współpracę i konkretne efekty jego doradztwa – podkreśla Tomasz Sibilski, członek zarządu spółki Chorten Mazowsze.Źródło: Chorten
Fot: mat. prasowetagi: Michał Sadecki , Grupa Chorten , rynek spożywczy , sprzedaż , handel , konsument , FMCG , hurt , detal , produkty spożywcze , nowości , przemysł spożywczy , sieci handlowe , sklepy spożywcze ,