Auto

Stacja Circle K w Białymstoku w nowej odsłonie

Piątek, 21 października 2022
W związku z modernizacją stacji paliw Circle K w Białymstoku, mieszczącej się przy ul. Poleskiej 11, już dziś na klientów czekają specjalne atrakcje, w tym 50% kupony rabatowe na przekąski i kawę, rabaty na paliwo i płyn do spryskiwaczy dla posiadaczy karty EXTRA, ważne przez 14 dni od ich otrzymania. Poddany procesowi modernizacji obiekt został wyposażony zgodnie z nowym konceptem Circle K – Horizon, który charakteryzuje się wygodną i przytulną strefą gastronomiczną. Klienci mogą zapłacić za paliwo poprzez aplikację mobilną Circle K.
Sieć Circle K to 390 stacji paliw w całej Polsce. Dla klientów stacji w Białymstoku dostępne są różne rodzaje paliw: miles®95, milesPLUS®95, miles® Diesel, milesPLUS® Diesel oraz LPG. Stacja znajduje się w pobliżu drogi wojewódzkiej nr 676, co jest dużym udogodnieniem dla podróżujących. Zmodernizowana stacja została wyposażona zgodnie z konceptem Horizon, który wprowadza nowoczesny, a zarazem ciepły wystrój stacji, dzięki któremu klienci mogą skorzystać z oferty gastronomicznej lub po prostu odpocząć w podróży w przytulnej przestrzeni. Na stacji jest dostępny nowy szwajcarski ekspres marki Schaerer, który przygotowuje wybraną kawę szybciej, a mleczna pianka jest jeszcze lepsza, idealnie puszysta i znakomicie komponuje się z kawą. Po przebudowie stacja zyskała strefę wypoczynkową, w której można odpocząć w czasie podróży, przy szerokiej gamie przekąsek i gorących napojach. Klienci mogą tankować i korzystać z oferty gastronomicznej przez całą dobę 7 dni w tygodniu. Dodatkowo stacja została wyposażona także w myjnię automatyczną.

W rozbudowanej części gastronomicznej dostępna jest wyjątkowa oferta przekąsek, w tym także Hot Dogi na bazie tradycyjnych polskich kiełbasek pochodzących od rodzimych dostawców. Z okazji 25. urodzin Hot Doga sieć wprowadziła jubileuszową nowość na terenie całego kraju, w tym także na stacji w Białymstoku - Hot Doga Jubilata z soczystą kiełbaską. Nowa, wysokiej jakości kiełbaska z przyprawami, przygotowywana na unikalnym na rynku płaskim grillu, w bułce z prażoną cebulką to propozycja dla tych, którzy pragną zaspokoić głód w drodze, ale też mają ochotę na smaczną przekąskę w ciągu dnia. Na gości stacji Circle K w Białymstoku czekać będą także kanapki i burgery robione na miejscu, a miłośnicy diety roślinnej będą mogli zamówić burgera w wersji wegetariańskiej lub w 100% wegańską kanapkę z hummusem i warzywami. Na wszystkich miłośników słodyczy czekać będą również desery, przysmaki amerykańskie i bogaty wybór słodkich przekąsek wypiekanych na miejscu.

Nowego Hot Doga jak i aromatyczną kawę z ekspresu klienci mają okazję zakupić w promocyjnej cenie w ramach akcji zniżkowej „Kawa lub Hot Dog za grosze”. By z niej skorzystać, wystarczy zatankować 20 litrów dowolnego paliwa z kartą EXTRA i odebrać kawę lub Hot Doga za jedyne 99 groszy. Rabat obowiązuje na dowolny rozmiar i rodzaj kawy: Cappuccino, Latte, Flat White albo Mocha oraz dowolnego Hot Doga, dostępnego w bogatej ofercie kiełbasek, parówek i sosów do wyboru. Dla tych, którzy chcieliby wzbogacić smak swojej ulubionej kawy sieć przygotowała nowość – syrop jeżynowy, który nie tylko rozgrzewa, ale też dodaje energii. Natomiast fani roślinnych rozwiązań, kupując kawę na stacjach Circle K, mogą wybierać pomiędzy klasycznym mlekiem a słodkim i delikatnym napojem owsianym.

Mając na uwadze styl podróżowania klientów stacji, którym szczególnie zależy na szybkim tankowaniu, na wszystkich stacjach Circle K wprowadzono możliwość płatności z poziomu aplikacji. Zakładając konto w aplikacji, oprócz płatności mobilnych konsument zyskuje również dostęp do programu lojalnościowego Circle K EXTRA. Aplikacja Circle K jest dostępna w sklepach Google Play i App Store. Film dotyczący płatności mobilnych Circle K można obejrzeć pod linkiem.

Circle K podejmuje szereg działań, aby osiągnąć założone cele zrównoważonego rozwoju i tym samym sprawić, aby stacje paliw były jeszcze bardziej przyjazne środowisku. Stacja Circle K w Białymstoku została wyposażona z troską o środowisko naturalne. Zastosowano panele fotowoltaiczne, oświetlenie LED oraz urządzenia zapobiegające przekroczeniom zużycia energii przyłączeniowej, w toaletach zamontowano ekobaterie, zaś na terenie stacji prowadzona jest selektywna zbiórka odpadów. Zaś kawy dostępne na stacjach Circle K posiadają certyfikat Rainforest Alliance, co oznacza, że powstały w sposób przyjazny dla środowiska. Bez niszczenia lasów, zanieczyszczania wód i gleb czy niekorzystnego wpływu na zwierzęta. Nie bez znaczenia jest także jakość paliw Circle K. Zastosowanie najnowocześniejszych dodatków czyszczących w paliwach miles® oraz milesPLUS® wpływa na efektywność procesu spalania oraz finalną konsumpcję paliwa. Optymalne spalanie to nie tylko niższe koszty, ale również mniejsza emisja spalin, w tym gazów cieplarnianych emitowanych do atmosfery. Stacja redukuje też zużycie plastiku, oferując przygotowywane na miejscu hot dogi w opakowaniach przyjaznych środowisku, które nie zawierają plastiku i w 100% nadają się do recyklingu. To niejedyny sposób, aby wspólnie z Circle K zadbać o środowisko. Klienci, którzy zechcą wspólnie z nami zadbać o środowisko i pojawią się na stacji z własnym kubkiem, będą mogli zakupić dowolną kawę lub inny ciepły napój o złotówkę taniej.

Szczegóły promocji i jej regulamin można znaleźć na stronie Circle K lub porozmawiać o niej z chatbotem na profilu Facebook marki.tagi: stacja benzynowa , Circle K , motoryzacja , paliwo , rynek spożywczy , sprzedaż , handel , konsument , FMCG , hurt , detal , produkty spożywcze , nowości , przemysł spożywczy , sieci handlowe , sklepy spożywcze ,