Nowości

Aromatyczne nowości Big-Active z egzotycznych zakątków świata

Środa, 21 września 2022
Big-Active wprowadza oryginalne nowości z egzotycznych zakątków. Linię Herbatki Świata tworzą trzy propozycje: Rooibos, Yerba Mate i Matcha. Dzięki najwyższej jakości składnikom, pochodzącym z odległych rejonów globu, a także starannie dobranym dodatkom, każda z nich zachwyca perfekcyjnie zbilansowanym, ciekawym smakiem oraz intensywnym aromatem. Herbatki są dostępne w formie ekspresowej, dzięki czemu już po kilku chwilach można cieszyć się wyjątkowymi walorami tych naparów.
Smaki i aromaty mają niezwykłą moc przenoszenia nas nawet w najbardziej odległe zakątki świata. Nic w tym dziwnego, bowiem to właśnie z nimi często wiążą się najpiękniejsze i najbardziej sensualne wspomnienia z podróży. Oryginalne składniki – takie jak rośliny uprawiane w charakterystycznych rejonach świata czy pełne zachwycających aromatów przyprawy, zapewniają nam zupełnie wyjątkowe doznania smaku i … przyjemności.

Przechwytywanie_1.JPG

Dziś nie musimy wyruszać w dalekie wyprawy, by cieszyć się oryginalnymi kompozycjami, przywodzącymi na myśl odległe, egzotyczne zakątki. Wystarczy sięgnąć po nowe Herbatki Świata Big- Active, z których każda ma oryginalny smak i głęboki aromat.
  • Herbatka Big-Active Rooibos Pomarańcza & Wanilia – czerwonokrzew, z którego powstaje, zapewnia głęboką, czerwoną barwę i charakterystyczny, miodowy smak. W tej herbatce został on wzbogacony słodką wanilią i pomarańczą. Czerwonokrzew jest uprawiany w Republice Południowej Afryki od ponad 1000 lat. Nie jest spokrewniony z krzewem herbacianym, lecz podobnie jak herbata dostarcza niezwykłych wrażeń smakowych.
  • Herbatka Big-Active Yerba Mate Limonka & Trawa cytrynowa – yerba mate to prawdziwy symbol Ameryki Południowej. Ten wyrazisty napar powstaje z liści ostrokrzewu paragwajskiego i ma bardzo charakterystyczny smak. Yerba Mate Big-Active, dzięki dodatkowi orzeźwiającej limonki i trawy cytrynowej, stanowi idealną kompozycję, po którą warto sięgać w każdym momencie dnia.
  • Herbata Big-Active Matcha Zielona herbata & Limonka – matcha to sproszkowana zielona herbata. Produkowana jest z liści krzewów, które przed zbiorami są osłaniane przed słońcem specjalnymi matami. Dzięki temu stają się słodkawe i nabierają bladozielonej barwy. W nowości Big-Active azjatycki smak Matchy, w połączeniu ze szlachetną zieloną herbatą i orzeźwiającą limonką tworzy wyjątkową, zachwycającą kompozycję.
Każda torebka Herbatek Świata Big-Active jest zapakowana w pojedynczą kopertkę, która zapewnia utrzymanie aromatu.

Herbatki Świata Big-Active są dostępne w sklepie online Herbapol-Lublin, a także w sklepach spożywczych, super- i hipermarketach na terenie kraju.

Ceny:
Herbatka Big-Active Rooibos Pomarańcza & Wanilia – 5,29 zł/op. 30 g (20 torebek)
Herbatka Big-Active Yerba Mate Limonka & Trawa cytrynowa – 6,99 zł/ op. 30 g (20 torebek)
Herbata Big-Active Matcha Zielona herbata & Limonka - 5,29 zł/op. 30 g (20 torebek)

tagi: Big-Active , herbata , rynek spożywczy , sprzedaż , handel , konsument , przemysł spożywczy ,