Nowości

Almette Serek Wiejski – NOWOŚĆ. Nowy wymiar przyjemności dla każdego!

Poniedziałek, 05 września 2022
Nowe serki wiejskie Almette to wyróżniający się na rynku koncept, który zaskakuje nowoczesną interpretacją klasycznego serka wiejskiego. Linia obejmuje trzy warianty smakowe, pozwalające na delektowanie się różnorodnymi smakami i konsystencjami. Serek wiejski z delikatnym serem ricotta, serek wiejski z twarożkiem kremowym oraz serek wiejski z naturalnym skyrem to przepis na przyjemność smaku, jakiej w tej kategorii produktów jeszcze nie było.
Od lat w czołówce najczęściej wybieranych produktów twarogowych jest serek wiejski, ceniony za naturalność i wygodną formę podania. Almette na nowo definiuje ten produkt, wprowadzając na rynek aż trzy rodzaje serka wiejskiego, zapewniające niespotykane do tej pory i zupełnie odmienne doznania smakowe.

Trzy nowe smaki – trzy nowe wymiary przyjemności

Nowe serki wiejskie Almette to odpowiedź na oczekiwania konsumentów dotyczące perfekcyjnego serka wiejskiego, zarówno w kontekście smaku, jak i konsystencji. Kształtne ziarenka, wyróżniające ten rodzaj serka, zanurzone zostały w trzech różnych „śmietankach”. W efekcie Serek wiejski z serem ricotta ma charakterystyczną słodkawą nutę, Serek wiejski z twarożkiem kremowym to neutralny wariant z jednym w swoim rodzaju śmietankowym serkiem Almette, a Serek wiejski z naturalnym skyrem, dzięki zawartości tego naturalnego jogurtu typu islandzkiego, ma lekko kwaśny smak. Każdy charakteryzuje się także innym stopniem gęstości. „Pomysł wprowadzenia skali gęstości widocznej na wieczku – od 1 do 3, gdzie 3 oznacza serek najbardziej gęsty – w naszych badaniach konsumenckich został bardzo wysoko oceniony przez konsumentów. Sam kształt kubka został zaś zaprojektowany w taki sposób, aby wygoda szła w parze z designem. Nowoczesny design z finezyjną falką podkreśla przyjemność jedzenia, a odmienna kolorystyka ułatwia zapamiętanie preferowanego wariantu” – tłumaczy Katarzyna Ciecieręga, Marketing Manager w Hochland Polska.

Najwyższa jakość – standard premium w każdym aspekcie

Doskonała jakość serków wiejskich Almette wynika również z najwyższych standardów produkcji. Jednodniowe mleko jest codziennie odbierane od najlepszych dostawców i dowożone wyselekcjonowanymi, najbardziej optymalnymi trasami, by jak najszybciej trafiło na zamkniętą linię produkcyjną. Na koniec serki są pakowane w atmosferze ochronnej i przechodzą automatyczną kontrolę szczelności.

Naturalny, jak na serek wiejski przystało. Lekki, jak każdy serek Almette. Nowoczesny, jak żaden inny. Serek wiejski Almette to idealna propozycja dla całej rodziny i nowy wymiar przyjemności dla każdego. 

Almette Serek Wiejski 150g, cena rekomendowana: 2,99 złtagi: Almette Serek Wiejski , Hochland Polska , rynek spożywczy , sprzedaż , handel , konsument , rynek FMCG ,