Nowości

JemyJemy warzywne zupy kremy

Wtorek, 21 czerwca 2022
Firma PROFI rozbudowuje portfolio marki JemyJemy, wprowadzając na rynek cztery nowe zupy kremy. To produkty bezmięsne i bezglutenowe, doskonale wpisujące się w bieżące trendy oraz potrzeby konsumentów poszukujących pełnowartościowych dań gotowych.
Najnowsza oferta obejmuje cztery lekkie zupy kremy: z pomidorów, z pieczarek, z zielonego groszku oraz z dyni. Zostały skomponowane z wyselekcjonowanych świeżych warzyw, doprawione ziołami i śmietanką. Można je podawać solo lub z ulubionymi dodatkami.
Obraz1_1.jpg

Marka JemyJemy aktywnie kreuje rynek zup ambientowych w Polsce, wyznaczając kierunki jego rozwoju, zgodnie z aktualnymi trendami oraz stylem życia konsumentów. Nowe zupy kremy są dobrym przykładem alternatywy dla zup chłodzonych. Poręczne opakowania oraz fakt, że nie wymagają przechowywania w obniżonej temperaturze to, obok znakomitego smaku i dobrego składu, ich niewątpliwe zalety - mówi Beata Mielcarek, kierownik działu marketingu Profi S.A.

Zupy kremy JemyJemy są dostępne w charakterystycznych, wygodnych opakowaniach typu softpack. Dzięki procesowi obróbki termicznej zachowują najwyższą jakość i smak bez konieczności przechowywania w lodówce. Nie zawierają mięsa, konserwantów, barwników ani glutenu.

Gotowe zupy kremy wystarczy przelać do naczynia i podgrzać, by otrzymać smaczny, pełnowartościowy ciepły posiłek. To idealny pomysł na szybki obiad w biurze, podczas wyjazdu za miasto, czy pożywną przekąskę w ciągu dnia.

Nowe produkty są dostępne w dystrybucji od czerwca w cenie detalicznej ok. 6,49 zł/375 g. Będą szeroko wspierane komunikacyjnie w kanałach społecznościowych marki oraz w punktach sprzedaży. Więcej informacji na www.jemyjemy.com.

Producent: PROFI S.A.

Nowe produkty:
JemyJemy Zupa krem z pomidorów (375 g)
JemyJemy Zupa krem z pieczarek (375 g)
JemyJemy Zupa krem z zielonego groszku (375 g)
JemyJemy Zupa krem z dyni (375 g)
tagi: JemyJemy , warzywne zupy kremy , rynek spożywczy , sprzedaż handel , konsument , FMCG , przemysł spożywczy , PROFI ,