Opakowania

Łowicz i Lubella wchodzą w kategorię produktów w opakowaniach typu pouch

Poniedziałek, 16 maja 2022
Łowicz i Lubella wchodzą w kategorię produktów w opakowaniach typu pouch, wprowadzając na rynek nowości: Owsiankę Lubella i Antybaton by Łowicz. Obydwie marki czerpią przy tym ze swoich źródeł, w których są czołowymi producentami – Lubella na rynku produktów zbożowych i śniadaniowych, Łowicz przecierów owocowych i warzywnych. Owsianka Lubella i Antybaton by Łowicz to produkty bez dodatku cukru i zamknięte w wygodnych opakowaniach, dzięki czemu sprawdzą się jako pożywna i wartościowa przekąska w ciągu dnia.
Owsianka Lubella to lubiane śniadanie w zupełnie nowej, dopasowanej do potrzeb konsumentów formie. Wysoka zawartość zbóż – aż 40% owsianki – z dodatkiem owoców i jogurtu sprawia, że jest gęsta, sycąca i pyszna. Dzięki wygodnemu opakowaniu ta pożywna i smakująca jak domowa owsianka nowość będzie doskonałą przekąską w szkole, w pracy czy w podróży. Produkt nie zawiera dodatku cukru i jest dostępny w trzech smakach:
  • owsianka z bananami, truskawkami,
  • owsianka z bananami, kakao,
  • owsianka z malinami, daktylami.
Nowość od Łowicza to z kolei alternatywa dla słodkich przekąsek – na co wskazuje już sama nazwa produktu – i idealna propozycja na zaspokojenie lekkiego głodu o każdej porze dnia. Antybaton cechuje 100% naturalnych, roślinnych składników, brak dodatku cukru i unikalne połączenie daktyli oraz orzechów. To sposób na sycące drugie śniadanie lub przekąskę między posiłkami oraz odżywczy posiłek po treningu czy wysiłku umysłowym. Antybaton spełnia wymagania osób, które prowadzą aktywny tryb życia i cenią wartościowe składy, a przy tym stawiają na wygodę. Marka oferuje trzy warianty smakowe produktu. Są to:
  • daktyle, orzechy laskowe i mango,
  • daktyle, orzechy laskowe i ananas,
  • daktyle, orzechy laskowe i marakuja.
Owsianka Lubella i Antybaton Łowicz są już dostępne w sprzedaży.

Cena sugerowana na półce:
Owsianka Lubella – 2,49zł,
Antybaton by Łowicz – 2,99zł


Typ i wielkość opakowania jednostkowego: opakowanie pouch
Lubella Owsianka - 100g
Łowicz Antybaton - 120g

Typ i wielkość opakowania zbiorczego:
Lubella Owsianka - karton RTS 12 sztuk
Antybaton Łowicz - karton RTS 12sztuktagi: Lubella , Łowicz , owsianka , antybaton , przekąski , opakowania , pouch , rynek produktów zbożowych i śniadaniowych , rynek spożywczy , FMCG ,