Nowości

Psi Patrol w akcji – na makaronach Lubelli!

Czwartek, 20 stycznia 2022
Lider na rynku makaronów przygotował specjalną niespodziankę dla najmłodszych. Produkty z bohaterami uwielbianego przez dzieci „Psiego Patrolu” pojawiły się w czterech wariantach do wyboru – trzy klasyczne formy oraz jedna wyjątkowa, czyli makaron w kształcie literek.
Lubella swoją ofertę kieruje zarówno do starszych, jak i młodszych. Dlatego kolejna propozycja w ofercie marki to produkty skierowane przede wszystkim do małych fanów bajkowych postaci, a bohaterski „Psi Patrol” to bez wątpienia jedne z najpopularniejszych z nich.

W ofercie makaronów Lubella zagościły aż cztery produkty, wśród których dzieci mogą wybrać swoje ulubione formy. Spaghetti, Mini Świderki oraz Mini Pióra to jedne z najpopularniejszych wariantów, a wyjątkowe Literki to kształty, które do jedzenia mogą zachęcić nawet niejadków. Mali smakosze będą zachwyceni opakowaniami ze swoimi ulubionymi postaciami. Każdy znajdzie na nich swojego ulubionego bohatera z „Psiego Patrolu”, który może towarzyszyć dzieciom podczas jedzenia posiłków i ich przygotowywania.

Wdrożeniu towarzyszy dodatkowa komunikacja w przestrzeniach sklepowych.

Cena sugerowana na półce: 3,99 zł
Typ i wielkość opakowania jednostkowego: 400 g - Mini Pióra, Mini Świderki i Literki, 500 g - Spaghetti
Typ i wielkość opakowania zbiorczego: karton, 12 – Mini Pióra, Mini Świderki i Literki, 20 - Spaghettitagi: Lubella , Psi Patrol w akcji , makarony , rynek spożywczy , sprzedaż , handel , rodukcja , FMCG ,