Handel

Auchan Retail Polska i bp rozwijają współpracę

Piątek, 10 grudnia 2021
Zgodnie z niedawnymi zapowiedziami, na początku grudnia br. w ramach współpracy firmy bp i Auchan Retail Polska, uruchomione zostały kolejne dwa sklepy pod szyldem Easy Auchan.
Najnowsze sklepy sieci Auchan w formacie convenience zlokalizowane są na stacjach bp w Krakowie, przy ul. ul Zakopiańskiej 107 i przy Al. 29 Listopada. Każdy liczy ok. 200 m2 powierzchni.

Do końca tego roku otwarty zostanie także kolejny sklep Easy Auchan w Warszawie.

W sklepach Easy Auchan na stacjach bp klienci mogą w szybki i komfortowy sposób zrobić zakupy, uzupełnić swoje zapasy spożywcze, zakupić przekąski na drogę i wypić dobrą kawę. W ramach konkurencyjnej cenowo oferty dostępnych jest od 1400, w tym zdrowe, świeże i szybkie do przygotowania artykuły spożywcze, środki chemiczne, produkty BIO i wegańskie. Od 250 do 300 z nich to produkty marek własnych Auchan, w tym gama produktów sprzedawanych pod marką Pewni Dobrego. Sklepy Easy Auchan są otwarte, podobnie jak stacje benzynowe bp, przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Do tej pory sklepy Easy Auchan dostępne były na następujących stacjach bp w Warszawie i Krakowie:
•    stacja bp Reduta, Aleje Jerozolimskie 144c, Warszawa
•    stacja bp Radość, ul. Patriotów 317, Warszawa
•    stacja bp Wesoła, ul. Trakt Brzeski 50, Warszawa
•    stacja bp przy ulicy Grochowskiej 149, Warszawa
•    stacja bp Kogut ul. Jana Rosoła 68, Warszawa
•    stacja bp przy ul. Pasternik 66, Krakówtagi: Easy Auchan , BP , Auchan Retail Polska , stacje benzynowe , rynek spożywczy , sprzedaż handel , konsument , FMCG ,