Handel

Auchan uruchomił kolejny sklep w nowym formacie convenience pod szyldem Easy Auchan

Wtorek, 09 listopada 2021
w ramach współpracy firmy bp i Auchan Retail Polska, uruchomiony został kolejny, szósty już sklep w nowym formacie convenience pod szyldem Easy Auchan. Otwarty dziś sklep zlokalizowany jest na stacji bp w Krakowie, przy ul. Pasternik 66.
Sklep Easy Auchan przy ul. Pasternik 66 jest pierwszą z trzech lokalizacji zaplanowanych w Krakowie. Zgodnie z zapowiedzią obu firm kolejne otwarcia w tym mieście odbędą się 29 listopada i 6 grudnia br. Do końca tego roku otwarty zostanie także kolejny sklep Easy Auchan w Warszawie.

W sklepach Easy Auchan na stacjach bp klienci mogą w szybki i komfortowy sposób zrobić zakupy, uzupełnić swoje zapasy spożywcze, zakupić przekąski na drogę i wypić dobrą kawę. W ramach konkurencyjnej cenowo oferty dostępnych jest od 1700 do 1900 produktów (w zależności od powierzchni sprzedaży), w tym zdrowe, świeże i szybkie do przygotowania artykuły spożywcze, środki chemiczne, produkty BIO i wegańskie. Od 250 do 300 z nich to produkty marek własnych Auchan, w tym gama produktów sprzedawanych pod marką Pewni Dobrego. Sklepy Easy Auchan są otwarte, podobnie jak stacje benzynowe bp, przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.
tagi: bp , stacje benzynowe , Auchan Retail Polska , rynek spożywczy , sprzedaż handel , konsument , FMCG ,