Nowe placówki handlowe

Nowy sklep Chortenu w województwie mazowieckim otwarty

Środa, 27 października 2021
Pod logo z drzewkiem dębu została właśnie otwarta nowoczesna placówka o powierzchni 400 m kw. w województwie mazowieckim.
MakMarket w miejscowości Kowala-Stępocina to nowoczesny sklep o powierzchni 400 m kw, w którym estetyczne wnętrze i jasny podział przestrzeni umożliwia wygodne zakupy.

Placówka charakteryzuje się bardzo bogatą ofertą mięsno-wędliniarską. Jest też szeroki wybór ryb i garmażerki. Świeże owoce i warzywa czy pieczywo są również mocnym punktem tego sklepu. Klienci mają do wyboru wszystkie kategorie spożywcze od nabiału, przez przetwory i przyprawy po mrożonki. W asortymencie są też lody, słodycze, słone przekąski czy napoje. Jest również bogato zaopatrzony dział alkoholowy czy też z chemią gospodarczą.

Klienci odwiedzający MakMarket, który jest czynny przez siedem dni w tygodniu, są obsługiwani przy trzech stoiskach kasowych. Do ich dyspozycji jest też duży parking z obu stron budynku. Placówka, zatrudniająca blisko 20 osób, jest również przygotowana do obsługi osób niepełnosprawnych.

- Rozwijamy się na terenie całego kraju i już w każdym województwie są współpracujące z nami placówki. Cieszymy się, że chce z nami działać coraz więcej detalistów. Chcemy wspierać polskich kupców, którym oferujemy bardzo dobre warunki handlowe u producentów i dystrybutorów. Pojedynczy sklep nie jest w stanie wynegocjować takich umów, jakie my mamy do zaoferowania – podkreśla Krzysztof Pakuła, prezes Grupy Chorten.

MakMarket to kolejna nowoczesna placówka otwarta w ostatnim czasie w powiecie radomskim. Od września klienci mogą robić zakupy m.in. w sklepie Duet w miejscowości Nowy Jasieniec Iłżecki na trasie z Radomia do Ostrowca Świętokrzyskiego.

Aktualnie makroregion Grupy Chorten Centralna Polska liczy 315 sklepów partnerskich. W całej Grupie Chorten jest już natomiast ponad 2100 placówek. Do końca roku planowane jest otwarcie kilku zupełnie nowych. Na bieżąco podpisywane są również umowy partnerskie z właścicielami, którzy już prowadzą sklepy.tagi: Grupa Chorten , sieci handlowe , placówki handlowe , sprzedaż handel , FMCG , konsument , rynek spożywczy ,