Nowości

Nowość w McDonald’s®! Do linii Supreme Crispy Chicken dołącza burger i McWrap® Caesar

Czwartek, 14 października 2021
Na fanów chrupiącego kurczaka czeka nie lada gratka. Do dobrze znanej i lubianej linii Supreme Crispy Chicken dołącza burger i McWrap Supreme Crispy Chicken Caesar. To idealna propozycja dla wielbicieli pysznie chrupiącej panierki oraz soczystego mięsa. Taki jest właśnie kurczak w McDonald’s!
Supreme Crispy Chicken to linia, którą zdążyli pokochać wszyscy miłośnicy soczystego i chrupiącego kurczaka. Od 13 października, obok takich pozycji jak burger i McWrap Supreme Crispy Chicken Sweet&Spicy czy Supreme Cripsy Chicken Tenders, pojawia się zupełna nowość – burger i McWrap Supreme Crispy Chicken Caesar. 

Nowości pod szyldem Supreme Cripsy Chicken to istna finezja smaku. Zarówno burger, jak i McWrap Supreme Cripsy Chicken Caesar, skrywają wiodącego prym, fantastycznie chrupiącego kurczaka. Jego orszak stanowią ser cesarski, świeże listki rukoli, soczysty pomidor oraz dwa rodzaje cebulki – pysznie prażona i wyrazista czerwona. Całość dopełnia aksamitny sos cesarski. Kto spróbuje, ten rządzi!

Kampanii ponownie towarzyszy spot, który odkrywa chrupkość kurczaka Supreme Crispy Chicken w dość niecodziennej scenerii. Akcja rozgrywa się w centrum kontroli lotów oraz lądowniku, kiedy to trzech astronautów zmierza ku końcowi swojej misji. Tuż przed lądowaniem, konsternację wzbudza tajemnicze chrupnięcie. W centrum dowodzenia szybko okazuje się jednak, że zagadkowe trzaski to nie efekt usterki, tylko chrupanie jednego z asystentów, który jadł burgera Supreme Crispy Chicken z McDonald’s. Spot dostępny jest m.in. na kanale YouTube marki:

Za strategię i koncepcję kreatywną kampanii odpowiada DDB Warszawa. Produkcję video zrealizowała Papaya Films.  Za zakup mediów odpowiada OMD, zaś za komunikację PR – agencja 24/7Communication.
tagi: McDonald’s , Supreme Crispy Chicken , burger , McWrap Caesar , gastronomia , sprzedaż , handel , konsument ,