Nowości

Jedna paczka dwa przepisy? Tertaz to możliwe! Fixy Vegeta Natur Na Dwa Sposoby są idealnym rozwiązaniem!

Poniedziałek, 11 października 2021
Fixy Vegeta Natur Na Dwa Sposoby to odpowiedź na zróżnicowane preferencje żywieniowe i rosnące zainteresowanie dietą wegańską. Każdy z sześciu produktów w linii daje unikalną możliwość przygotowania dania w wersji wegańskiej lub mięsnej. Fixy Vegeta Natur Na Dwa Sposoby to wyjątkowe produkty, dzięki którym szybko i bez trudu przygotujemy pyszne danie, niezależnie od preferencji kulinarnych. Tak jak wszystkie produkty z linii Vegeta Natur jest to kompozycja naturalnych składników. To także gotowy przepis na danie (na dwa sposoby) oraz lista niezbędnych zakupów.
Przechwytywanie_1.JPG

Gotowanie w domu sprawia wiele radości satysfakcji, ale stanowi również wyzwanie. Niełatwo znaleźć inspirację na smaczny, a jednocześnie zróżnicowany posiłek każdego dnia. Z rozwiązaniem przychodzi nowa linia produktów Vegeta Natur, które stanowią gotowe kompozycje, stworzone wyłącznie z naturalnych składników: przypraw, ziół i suszonych warzyw. Produkty nie zawierają wzmacniaczy smaku, konserwantów, sztucznych aromatów czy barwników. Naturalne składniki o wysokiej jakości zagwarantują pełny smak zarówno potrawom mięsnym, jak i wegańskim. Kompozycja i proporcje poszczególnych składników zostały opracowane przy współpracy z polskimi Szefami kuchni.

Na opakowaniu znajduje się przepis na wariant mięsny i wegański. Dodatkowo zamieszczona jest czytelna lista produktów potrzebnych do przygotowania obydwu dań. Konsumenci mogą korzystać z gotowych przepisów lub tworzyć własne autorskie kompozycje.

W ofercie Vegeta Natur znalazły się:

•    Vegeta Natur – wegańskie lub mięsne – spaghetti bolognese
•    Vegeta Natur – wegańskie lub mięsne – klopsiki w sosie pomidorowym
•    Vegeta Natur – wegański lub mięsny – gulasz
•    Vegeta Natur – wegańska lub mięsna – lasagne
•    Vegeta Natur – wegańskie lub mięsne – burgery
•    Vegeta Natur – wegańska lub z mięsem – nadziewana papryka

Jedno opakowanie Vegeta Natur Fix Na Dwa Sposoby wystarcza na 3 porcje.

Więcej informacji na temat produktów Vegeta oraz inspiracje kulinarne marki znajdziesz na stronie www.vegeta.pl oraz na kanale YouTube Podravka Polska.tagi: Fixy Vegeta Natur Na Dwa Sposoby , przyprawy , dodatki do dań , potrawy , produkty spożywcze , sprzedaż handel , konsument ,