Nowe placówki handlowe

Delikatesy Premium i Sezam nie ustają w otwarciach

Środa, 29 września 2021
Sieci franczyzowe Grupy Kapitałowej Specjał przekroczyły liczbę ponad 10 tys. sklepów. Jak informuje Kamila Tarsa dyr. ds. wdrożeń PSH NASZ SKLEP ambitne plany rozwoju są obecnie realizowane.
W oddziale Tomaszów w miejscowości Uchanie został otwarty sklep państwa Skrzypa w   formacie Delikatesy Sezam. Warto wspomnieć, że jest to już trzeci sklep otwierany wspólnie z naszą siecią.  Placówka przeszła   gruntowny remont, włącznie z powiększeniem sali sprzedaży do 100 mkw.,   tym samym zmieniając zupełnie swój wizerunek.  Pozwoliło to również na zwiększenie asortymentu, gdyż do tej pory w sklepie była prowadzona sprzedaż tradycyjna. Sklep mieści się przy głównej drodze, posiada duży, wygodny parking dla klientów, ponadto w sprzedaży oferuje oprócz świeżego mięsa, wędlin, warzyw i owoców również pyszne pieczywo i ciasta z własnej piekarni.

W miejscowości Ostrowy Tuszowskie uruchomiliśmy Delikatesy Sezam Krzysztofa Jaskota.  Sklep znajduje się w nowo wyremontowanym obiekcie, sala sprzedaży to około 80 mkw. powierzchni, na której zostały rozmieszczone stoiska ze świeżą żywnością, natomiast asortyment został ułożony z podziałem na grupy asortymentowe zgodnie z planogramami. Wdrożenie standardów wyposażenia przyniosło oczekiwany skutek. Klienci nie kryli zadowolenia, korzystając również   z promocji i konkursów, które zostały zorganizowane w dniu otwarcia.

Kolejny sklep został otwarty w oddziale Lublin w miejscowości Mazanów. Należąca do państwa Boroch placówka ruszyła w formacie Delikatesy Premium.  Powierzchnia sklepu to 120mkw., zaś obok sklepu znajduje się duży parking. Warto wspomnieć, że budynek w którym znajduje się sklep został od podstaw wyremontowany na potrzeby nowej placówki. W sklepie zostały również wprowadzone standardy Premium, wizualizacja zewnętrzna dedykowana dla tego formatu oraz odpowiedni program komputerowy. W dniu otwarcia klienci mogli się cieszyć przygotowanymi degustacjami, jak i również dokonać zakupów z obficie przygotowanej oferty promocyjnej.

W oddziale Tomaszów   uruchomiliśmy Delikatesy Sezam o powierzchni około 80 mkw. w miejscowości Bodaczów. To drugi sklep pana Artura Ciuryska w sieci Nasz Sklep. W sklepie całkowicie zmieniono ustawienie wyposażenia z zastosowaniem prawidłowej komunikacji, co ma na celu zwiększenie funkcjonalności placówki. Sklep w swojej ofercie posiada bardzo dobrze zaopatrzone stoisko mięsno- wędliniarskie, owocowo- warzywne oraz piekarnicze. Na potrzeby klientów został również powiększony regał nabiałowy. W trakcie remodelingu wprowadziliśmy elementy wyposażenia dedykowanego dla Delikatesów Sezam, wprowadzone zostało również ułożenie asortymentu zgodne z podziałem na grupy asortymentowe, co zdecydowanie polepszyło czytelność półki.

W oddziale Łódź, w miejscowościach Klinowa oraz Skierniewice uruchomiliśmy dwa sklepy w formacie Delikatesy Premium. W sklepach został przeprowadzony remodeling z zastosowaniem prawidłowego layoutu i wdrożeniem standardów wyposażenia. Sklepy zmieniły całkowicie swój wygląd wnosząc tym samym nowoczesność i estetykę. Dzięki tym zmianom stały się przestronne, a towar lepiej widoczny dla klienta.

Kolejny sklep w formacie Delikatesy Premium należący do Dariusza Wasyliszyna został uruchomiony w oddziale Wrocław, w centrum Prudnika. Warto nadmienić, że to już piętnasty sklep w tym formacie otwarty wspólnie z naszym franczyzobiorcą. Sklep został standardowo wyposażony w urządzenia dedykowane formatowi Premium, a wybór asortymentu został w pełni dostosowany tak do powierzchni, jak i potrzeb klienta. Ponadto klienci w godzinach popołudniowych mogą zakupić gorące pieczywo z tradycyjnej piekarni prowadzonej przez naszego franczyzobiorcę.

Natomiast w miejscowości Paczków koło Nysy, również w oddziale Wrocław, powstały Delikatesy Premium Katarzyny Tworkowskiej. Budynek od podstaw przeszedł generalny remont, a powierzchnia sprzedaży została powiększona. Sklep został wyposażony w całości w nowe wyposażenie przydzielone do formatu Premium. Ponieważ sklep znajduje się w samym rynku, postawiono na duży wybór asortymentu w każdej z grup asortymentowych, ale przede wszystkim w sklepie dominuje sprzedaży warzyw i owoców, do zakupu których jeszcze przed wejściem zachęca klientów ich piękna ekspozycja.

W   oddziale Gdańsk w miejscowości Myślice miało miejsce otwarcie Delikatesów Premium Reginy Jurkiewicz. Sklep przeszedł generalny remont wraz z wymianą całości wyposażenia oraz przekształceniem na samoobsługę, co umożliwiło zwiększenie asortymentu. Wdrożenie prawidłowego layoutu i standardów wyposażenia zmieniło sklep w nowoczesny i przestronny, w którym można samodzielnie wybierać produkty lepiej widoczne dla klienta.

Wszystkim otwarciom sprzyjała piękna letnia pogoda, której towarzyszyły liczne promocje, degustacje, grill, zabawy i atrakcje dla dzieci. Nasi klienci nie zawiedli i jak zawsze tłumnie przybyli na otwarcia nowych sklepów.
tagi: Grupa Kapitałowa Specjał , sieci franczyzowe , Delikatesy Premium , Sezam , sieci handlowe , rynek spożywczy , FMCG , sprzedaż , handel , konsument ,