Nowe placówki handlowe

Dom Wina otworzył nowy sklep we Wrocławiu

Piątek, 17 września 2021
Dom Wina to jeden z najstarszych polskich importerów i dystrybutorów win i alkoholi mocnych. Na półkach nowego sklepu znajdziemy kilkaset pozycji od ponad 80 dostawców ze wszystkich najważniejszych regionów winiarskich świata, w tym wiele luksusowych marek. Dom Wina jest wyłącznym, polskim dystrybutorem większości z nich. Entuzjaści polskich win mają do dyspozycji ich cały regał, a na nim mocną reprezentację takich dolnośląskich winnic jak Moderna, Silesian i Jadwiga.
- Byliśmy w każdej winiarni, z której importujemy wino, testowaliśmy każdy rocznik, mamy najwyższy możliwy poziom kontroli jakości – mówi Paweł Gąsiorek, Prezes Domu Wina. - Obchodzimy w tym roku 25-lecie. Na moich oczach zmienił się kraj, styl życia i świadomość konsumencka. Polacy chcą dziś solidnych produktów znanych marek i właśnie takie znajdą w naszych sklepach specjalistycznych – dodaje.

Oprócz win, w sklepie dostępne się także wysokogatunkowe alkohole mocne: whisky, koniaki, brandy oraz akcesoria do win i alkoholi.

To drugi (obok sklepu w budynku galerii handlowej Sky Tower) lokal Domu Wina we Wrocławiu. Podobne sklepy działają w Warszawie i Krakowie – łącznie jest ich siedem.  

Wrocławska placówka otwarta jest codziennie (z wyjątkiem niedziel) od godziny 9.00 do 21.00. Obowiązują w niej wszystkie programy lojalnościowe Klubu Domu Wina. Personel zapewnia fachowe doradztwo, eleganckie opakowania oraz w razie potrzeby - dostawę win do domu.


DOM WINA - jeden z najstarszych polskich importerów i dystrybutorów win i alkoholi mocnych. Firma działa na rynku od 1996 roku. Sprowadza wina od ponad 80 dostawców z 5 kontynentów. W portfolio ma ponad 600 etykiet win i alkoholi mocnych reprezentujących każdy liczący się region winiarski świata. Firma jest Członkiem Związku Pracodawców Polska Rada Winiarstwa.tagi: Dom Wina , sklep , Wrocław , Galeria Handlowa Wroclavia , import , dystrybucja , alkohole mocne , wina , rynek spożywczy ,