Nowe placówki handlowe

Netto w miejsce Tesco w kolejnych siedmiu lokalizacjach

Czwartek, 26 sierpnia 2021
Netto kontynuuje realizację ambitnego planu konwersji sklepów przejętych po Tesco i przybliża się do celu, jakim jest otwarcie ponad 150 sklepów do końca roku. Sieć otworzyła w sierpniu łącznie 23 sklepy Netto 3.0 w różnych częściach Polski. Netto rozwija także infrastrukturę konwertowanych sklepów: dwie z nowo otwartych placówek (w Tychach i Aleksandrowie Łódzkim) posiadają strefę kas samoobsługowych.
W ostatnim tygodniu Netto otworzyło sklepy w miejscowościach w woj. małopolskim, wielkopolskim, dolnośląskim, śląskim, warmińsko-mazurskim i łódzkim, umacniając swoją pozycję w tych częściach kraju. Mowa o nowych placówkach w Skawinie, Jaworze, Komornikach, Kętrzynie, Tychach, Brzegu Dolnym i Aleksandrowie Łódzkim. Tym samym zasięg sieci rośnie i staje się coraz bardziej równomierny.

Łącznie w ośmiu spośród sklepów otwartych w sierpniu – w tym w dwóch otwartych w ostatnim tygodniu: w Tychach i Aleksandrowie Łódzkim – można szybko i wygodnie zapłacić za swoje zakupy w kasach samoobsługowych. W ciągu najbliższego półrocza Netto zamierza wprowadzić takie usprawnienie łącznie w 50 swoich placówkach.

Nowo otwierane sklepy funkcjonują w unikatowym formacie Netto 3.0, który nawiązuje do stylu skandynawskiego. Jego wyznacznikami są minimalistyczny charakter wyposażenia i wyważona kolorystyka wystroju sklepów. Szerokie alejki, lampy zapewniające neutralne oświetlenie czy drewniane elementy wystroju zapewnią kupującym komfort i przyjazną atmosferę robienia zakupów.

Cechą charakterystyczną każdego Netto jest bogaty asortyment, obejmujący 3000 produktów w stałej ofercie (w tym 1000 produktów marek własnych) w atrakcyjnych cenach. Klienci mają do dyspozycji szeroki wybór (ponad 150 gatunków) świeżych owoców i warzyw, produkty bezglutenowe, bezlaktozowe, bezcukrowe, produkty z certyfikatem BIO, a także produkty ze strefy TO GO obejmującej szeroką gamę dań gotowych.

– Nowe placówki Netto mają wszelkie walory by stać się w swojej okolicy lubianym i często odwiedzanym sklepem, a my dołożymy wszelkich starań, by wszyscy odwiedzający wychodzili od nas zadowoleni i często wracali – mówi Patrycja Kamińska, PR Manager Netto.

Wszystkim cotygodniowym inauguracjom towarzyszą specjalne atrakcje, a oferta otwarciowa obejmuje obniżki cen produktów spożywczych i non-foodu do nawet -50 proc.

Do końca roku sieć planuje otworzyć łącznie ponad 150 sklepów w całej Polsce. Koniec całego procesu konwersji planowany jest na połowę przyszłego roku.

W związku z pandemią Covid-19 wszystkie sklepy Netto funkcjonują zgodnie z wszelkimi obostrzeniami i zasadami bezpieczeństwa. Placówki wyposażone są w środki ochronne zabezpieczające zarówno klientów, jak i pracowników.

We wszystkich nowych sklepach istnieje możliwość wypłaty gotówki.


Adresy i godziny otwarcia placówek Netto otwartych w dn. 26.08:

Aleksandrów Łódzki:
ul. Południowa 1/3
pon.-sb.: 6-22   

Brzeg Dolny:
Al. Jerozolimskie 39
pon.-sb.: 6-22

Jawor:
ul. Poniatowskiego 17
pon.-sb.: 6-22

Kętrzyn:
ul. Budowlana 13
pon.-sb.: 6-22

Komorniki:
ul. Młyńska, dz. 684/9
pon.-sb.: 6-22

Skawina:
ul. 29 listopada 22
pon.-sb.: 6-23

Tychy:
ul. Edukacji 44
pon.-sb.: 6-22   
tagi: Netto , Tesco , sieci handlowe , nowe placówki handlowe , sprzedaż , konsument , rynek spożywczy , FMCG ,