Nowe placówki handlowe

Pierwsza drogeria Hebe w Galerii nad Jeziorem

Środa, 25 sierpnia 2021
Znany i ceniony brand po raz pierwszy w Koninie. W Galerii nad Jeziorem, już 27 sierpnia zostanie otwarty sklep popularnej sieci drogeryjnej – Hebe.
Minęło dziesięć lat od otwarcia w Warszawie pierwszej drogerii Hebe. Dzisiaj, w połowie roku 2021 sieć posiada nad 260 salonów na terenie całej Polski. Drogeria w Galerii nad Jeziorem będzie pierwszą lokalizacją tego brandu w Koninie. Wielkie otwarcie zaplanowano na 27 sierpnia.

Marka wpisuje się w przyjęty i ustalony przez właściciela, fundusz Pradera Central & Eastern Fund, kierunek rozwoju centrum handlowego. Pozyskanie przez Zarządcę, Apsys Polska, nowego najemcy stanowi doskonałe uzupełnienie dotychczasowej oferty Galerii. Hebe to jedna z kluczowych sieci drogerii na polskim rynku oferująca klientom szeroki, a zarazem starannie wyselekcjonowany asortyment kosmetyków (w tym produkty dostępne na wyłączność). Drogerie wielokrotnie zostały docenione zarówno przez konsumentów jak i środowisko branżowe między innymi właśnie ze względu na niepowtarzalny wachlarz produktów, podążanie za trendami czy kobiecą wizualizację.

„Rozszerzenie oferty o znaną i lubianą markę to świadome posunięcie. Zmiany w naszej Galerii podyktowane są analizą kierunków rozwoju branży retail, a dobór najemców wynika z pozycjonowania centrum handlowego. Naszym celem jest stworzenie szerokiej oferty handlowej, a zarazem miejsca, w którym klienci będą mogli odpocząć i spędzić czas wolny. Stawiamy na komfortowe, niespieszne zakupy niepozbawione jednak miejskiego charakteru. Oczywiście nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa. Przed nami kolejne zmiany, które mamy nadzieję miło zaskoczą mieszkańców Konina i okolic.”– mówi Anna Frydrysiak, Dyrektor Centrum Handlowego Galeria nad Jeziorem.

Zróżnicowana oferta handlowa Galerii nad Jeziorem pozwala spełnić oczekiwania klientów. Hipermarket, sklepy średniopowierzchniowe, drogerie, butiki, strefa restauracyjna oraz kino cieszą się dużym zainteresowaniem mieszkańców Konina i okolic.
tagi: drogeria , Hebe , Galeria nad Jeziorem , FMCG , rynek , sprzedaż , handel , konsument ,