Nowe placówki handlowe

Netto otworzyło siedem nowych sklepów

Czwartek, 15 lipca 2021
Netto kontynuuje dynamiczny proces otwierania kolejnych sklepów. 15 lipca sieć powiększyła się o siedem placówek, w tym sześć takich, które powstały w miejsce Tesco. Zadebiutowała w Kłaju, Kowalach i Radziejowie, z kolei w Kielcach, Łodzi, Żorach i Poznaniu otworzyła kolejne sklepy, poszerzając zasięg działania.
Konwersja sklepów Tesco przebiega zgodnie z planem. Od 27 maja Netto otworzyło łącznie aż 42 sklepy w miejsce danych placówek Tesco. W ramach standardowego biznesu powstał również sklep w Poznaniu, który jest kolejnym, piętnastym już na mapie stolicy Wielkopolski.

Świętowanie otwarć rozpoczęło się w sklepach w czwartek o 8 rano. Tego dnia klienci – tradycyjnie już – otrzymali w prezencie do zakupów duże wygodne torby wielorazowego użytku z grafiką nawiązującą do logo i kolorystyki Netto.

Inauguracje cieszyły się dużym zainteresowaniem lokalnych klientów. W większości sklepów przewidywana jest kontynuacja świętowania w sobotę, 17 lipca. W dniach 15-17 lipca we wszystkich nowo otwartych sklepach dostępne są liczne promocje z przecenami sięgającymi kilkudziesięciu procent.

Dla swoich nowych klientów Netto przygotowało jak zawsze bogatą ofertę promocyjną, która obowiązuje w sklepach w dniach 15-17 lipca lub do wyczerpania zapasów.

Obejmuje ona m.in. produkty spożywcze: wybór owoców i warzyw „Z Zieleniaka Netto”, chrupiącego, odpiekanego na miejscu pieczywa, świeżego mięsa „Prosto z zagrody” czy słodkości. Specjalna oferta otwarciowa to także produkty dla najmłodszych: m.in. pieluchy i nawilżane chusteczki marki własnej Netto – „Hello sensitive”, wyróżniające się brakiem zapachu, brakiem barwników i antyalergicznym właściwościami.

Klienci odwiedzający sklepy Netto otwarte w miejsce placówek Tesco będą mieli do wyboru także liczne artykuły do domu w promocyjnych cenach, m.in. blender kielichowy 350W (40 PLN), automat do pieczenia chleba (90 PLN), dzbanek filtrujący Time z dwoma wkładami, biały lub niebieski (20 PLN), garnek nierdzewny 24cm (20 PLN) czajnik 2,5l (15 PLN) lub młynek do kawy 100W (15 PLN). W ofercie znajdą także sprzęt taki, jak np. głośnik Bluetooth (25 PLN), powerbank (25 PLN) i kamerę internetową HD Vakoss (55 PLN).

Atrakcyjne ceny to nie jedyny powód, dla którego warto przyjść do nowo otwieranych sklepów Netto. Każdy, kto w terminie 15-21 lipca zrobi zakupy za minimum 80 PLN, otrzyma wraz z paragonem specjalny kupon obniżający rachunek o 15 PLN podczas kolejnych zakupów w tym konkretnym sklepie. Kupon obniżający wartość rachunku o będzie można wykorzystać tydzień później, w dniach 22-28 lipca, robiąc zakupy o wartości minimum 80 PLN. W tym terminie wydawane będą także kupony o wartości 15 PLN, z których będzie można skorzystać w dniach od 29 lipca do 4 sierpnia, gdy zakupy wyniosą co najmniej 80 PLN. Szczegółowe zasady akcji dostępne są w sklepach i na netto.pl.

Nowo otwierane sklepy funkcjonują w unikatowym formacie Netto, jakim jest koncept 3.0. W jego ramach sieć oferuje szeroki wybór świeżych owoców i warzyw (ponad 150 gatunków), produkty bezglutenowe, bezlaktozowe, bezcukrowe, a także produkty z certyfikatem BIO. Netto nie zapomina także o osobach wybierających wygodne i szybkie rozwiązania – z myślą o nich powstała strefa TO GO, w której klienci znajdą szeroką gamę gotowych dań. Cechą charakterystyczną każdego Netto jest bogaty asortyment produktów (w tym wiele produktów marek własnych Netto) w atrakcyjnych cenach. Dodatkowo szereg promocji przygotowywanych na każdy tydzień pozwala mnożyć oszczędności podczas codziennych zakupów.

Wystrój sklepów Netto 3.0 inspirowany jest stylem skandynawskim, który charakteryzuje się funkcjonalnością, minimalizmem i nawiązaniem do natury. Stąd szerokie alejki, wyjątkowe oświetlenie czy drewniane elementy wystroju zapewniające kupującym przyjazną atmosferę robienia zakupów.

Do końca roku sieć planuje otworzyć łącznie ponad 150 sklepów w całej Polsce. Koniec całego procesu konwersji planowany jest na połowę przyszłego roku.

W związku z pandemią Covid-19 wszystkie sklepy Netto funkcjonują zgodnie z wszelkimi obostrzeniami i zasadami bezpieczeństwa. Placówki wyposażone są w środki ochronne zabezpieczające zarówno klientów, jak i pracowników.

We wszystkich nowych sklepach istnieje możliwość wypłaty gotówki.

Adresy i godziny otwarcia nowych placówek:

Kielce:
Osiedle Na Stoku 72L
pon.-sb.: 6-23

Kłaj:
ul. Kłaj 1047
pon.-sb.: 6-23

Kowale:
Centrum Handlowe Kowale, ul. Staropolska 32a
pon.-sb.: 6-22

Łódź:
ul. Zgierska 221
pon.-sb.: 6-22

Radziejów:
ul. Komunalna 19
pon.-sb.: 6-22

Żory:
ul. Wodzisławska 8
pon.-sb.: 6-22

Poznań:
ul. Hawelańska 2A/48
pon.-sb.: 6-22tagi: Netto , nowe placówki handlowe , sklepy spożywcze , FMCG , sieci handlowe , sprzedaż , handel , konsument ,