Nowe placówki handlowe

Biedronka kończy pierwsze półrocze otwarciem aż 13 sklepów

Środa, 30 czerwca 2021
Ostatnie dni czerwca Biedronka kończy otwarciem aż 13 placówek. Znajdują się one w województwach: małopolskim, mazowieckim, podkarpackim, pomorskim, śląskim, świętokrzyskim, lubelskim i zachodniopomorskim.
Serię otwarć rozpoczęły 29 czerwca, we wtorek Zabrze, Nowogard i Kraków. Ich mieszkańcy od wczesnych godzin porannych mogli odwiedzać nowe, zaprojektowane zgodnie z najnowszym standardem placówki. Z kolei w środę 30.06, sieć Biedronka powiększyła się aż o 10 nowych sklepów: w Tarnowskich Górach, Michałowicach, Ostrowcu Świętokrzyskim, Ustce, Jaroszowicach, Kocmyrzowie-Luborzycy, Koziegłowach, Żarkach, Haczowie, Dąbrówce-Ług.

Największy sklep, spośród nowo otwartych, o powierzchni ponad 1100 m2 znajduje się w Haczowie, natomiast największym parkingiem może pochwalić się sklep w Jaroszowicach, który liczy aż 100 miejsc dla zmotoryzowanych. Z kolei najwięcej kas samoobsługowych, bo aż 6 posiada sklep w Krakowie przy ul. Kniaźnina.

Konsekwentnie trzymamy się ambitnego planu rozwoju naszej sieci na 2021 rok.  W ciągu tylko ostatnich 2 dni otworzyliśmy aż 13 placówek w całej Polsce. Z miesiąca na miesiąc jesteśmy jeszcze bliżej naszych klientów – nie tylko poprzez uruchamianie nowych sklepów, ale także dlatego, że rozwijamy naszą ofertę, a przykładem mogą być warzywa i owoce pochodzące od lokalnych rolników i producentów. - powiedział Paweł Stolecki, dyrektor makroregionu w sieci Biedronka

Nowo otwierane obiekty sieci Biedronka wyposażono w rozwiązania zwiększające komfort klientów. Są przyjazne środowisku ze względu na zastosowane oświetlenie LED oraz zamykane regały chłodnicze wykorzystujące gaz CO2. Cechują się również nowym układem przestrzeni, skupiającym się na bardziej przystępnym wyeksponowaniu produktów, tak aby najważniejsze kategorie były w zasięgu wzroku klienta. Dzięki temu placówki zyskują na przestronności.

Wprowadzony został również podział stanowisk na owocowe oraz warzywne, osobno przechowywane są produkty delikatne, czyli te wymagające niższych temperatur, a także strefy promocji i ze świeżymi kwiatami. Klienci mogą zaopatrzyć się w ulubione produkty BIO i Vege w odrębnej wyspie z produktami ekologicznymi.

W sklepach w Michałowicach, Tarnowskich Górach, Żarkach, Ostrowcu Świętokrzyskim klienci będą mogli skorzystać również z lad tradycyjnych, gdzie możliwy jest zakup mięs, wędlin i serów na wagę.

Jak zawsze, z okazji otwarcia, w nowo otwartych sklepach na klientów czekają wyjątkowe promocje na wybrane produkty z różnych kategorii, sięgające aż 50% wartości zakupionych produktów.

Nowe placówki sieci Biedronka:

Nowogard, ul. Armii Krajowej
Kraków, ul. Kniaźnina
Zabrze, ul. Matejki 48
Tarnowskie Góry, ul. Siewierska
Michałowice 143
Ostrowiec Świętokrzyski, ul. Bałtowska 249
Ustka, ul. Słupska
Jaroszowice
Kocmyrzów-Luborzyca, ul. Gościnna
Koziegłowy, ul. Woźnicka
Żarki, ul. Kościuszki
Haczów 103
Dąbrówka-Ług, ul. Garwolińska 90 Atagi: Biedronka , nowe placówki handlowe , rynek spożywczy , sprzedaż , handel , konsument , sieci handlowe , FMCG ,