Nowości

Nowy, letni smak pianek Ptasie Mleczko® od E.Wedel

Piątek, 14 maja 2021
Lekko, pysznie i… egzotycznie. Tak można określić nowość, która z okazji zbliżającego się lata, pojawiła się w ofercie marki E.Wedel. Mowa o piankach Ptasie Mleczko® Marakuja w oryginalnej wedlowskiej czekoladzie białej. Kultowy przysmak w egzotycznym wydaniu jest już dostępny w sprzedaży.
Po raz kolejny z okazji lata do portfolio pianek Ptasie Mleczko® dołącza limitowana nowość. Tym razem marka E.Wedel postawiła na owocowy, nieco egzotyczny i przyjemnie orzeźwiający smak. Ptasie Mleczko® Marakuja to niebiańsko lekkie pianki oblane oryginalną wedlowską czekoladą białą. Tę wyjątkową propozycję docenią miłośnicy niebanalnych, owocowych smaków.

Niecodzienny charakter produktu podkreśla również jego opakowanie. Ptasie Mleczko® o smaku marakui ma piękną, różowo-fioletową kolorystykę i zdobienia w postaci kolorowych ptaków. Za wyjątkową szatę graficzną odpowiada polski ilustrator Karol Banach. To dzięki stałej współpracy marki E.Wedel z artystami każde opakowanie kultowych pianek cechuje wyjątkowy design, bazujący na oryginalnych wzorach i ptasim motywie. Na opakowaniu znajduje się także znak mrożenia, który ma zachęcać do alternatywnej, letniej konsumpcji pianek Ptasie Mleczko®

551c15bcb19126dbcd8a54834df2e251.jpg

Ptasie Mleczko® Marakuja

Gramatura: 360 g

Sugerowana cena: 12,99 zł

Ptasie Mleczko® Marakuja to idealna propozycja na upalne dni. Piankowe nadzienie smakuje doskonale zarówno po zmrożeniu, jak i jako składnik, pysznego shake’ea, na który prosty przepis można znaleźć wewnątrz opakowania. Nowość umili letni czas i zapewni chwilę przyjemności w ciągu dnia.

Marakuja shake:

Składniki:

●    9-10 pianek Ptasie Mleczko® Marakuja
●    200 ml jogurtu naturalnego

Przygotowanie:

Zmiksuj wszystko w blenderze przez minutę i rozlej do pucharków. Shake’a można także schłodzić lub zamrozić. Gotowe!

Ptasie Mleczko® Marakuja jest już dostępne w sprzedaży.tagi: E.Wedel , Ptasie Mleczko , pianki , słodycze , czekolada , FMCG , rynek spożywczy , produkcja , sprzedaż , handel , konsument , przemysł spożywczy ,