Nowe placówki handlowe

Nowy sklep spożywczy SPAR w Alfa Centrum

Piątek, 30 kwietnia 2021
Od 28 kwietnia głównym operatorem spożywczym Alfa Centrum jest sklep SPAR. To efekt konwersji supermarketu sieci Piotr i Paweł. W ofercie znajduje się m.in. atrakcyjny asortyment marki własnej SPAR oraz sezonowe produkty promowane w ramach kampanii „Wiosenne smaki w SPAR”.
SPAR to ogólnopolska sieć sklepów spożywczych prowadzonych przez niezależnych polskich przedsiębiorców. Obecnie w Polsce działa już ponad 230 sklepów. Lokal w Alfa Centrum znajduje się na 1. piętrze galerii i jest pierwszym sklepem marki w Białymstoku. Na powierzchni ok. 976  mkw. sali sprzedaży dostępne są m.in. świeże warzywa i owoce, bogaty wybór przygotowywanych na miejscu produktów garmażeryjnych oraz pieczywa, stoisko z wędlinami i serami, a także sekcja SPAR Natural - obejmująca produkty bio, bezglutenowe, bezlaktozowe, wegetariańskie czy wegańskie. Ważnym segmentem oferty SPAR są produkty marki własnej, obejmującej obecnie ponad 300 różnych artykułów, a do końca br. planowane jest podwojenie asortymentu. To produkty w przystępnych cenach, pochodzące od lokalnych dostawców i producentów.

Z okazji otwarcia SPAR w Alfa Centrum, klienci którzy zakupią produkty za co najmniej 40 zł otrzymają kupon rabatowy -10% na kolejne zakupy. Wraz z debiutem, w sklepie startuje także kampania „Wiosenne smaki w SPAR”, w której promowane są produkty na grill, nowalijki, wyroby wegetariańskie i wegańskie, czy produkty bez laktozy. Wiele towarów to produkty marki własnej. Na klientów czekają też smaczne przepisy na lekkie, wiosenne dania – śniadania, sałatki i zdrowe batoniki.

Sklep SPAR w Alfa Centrum czynny będzie w godzinach otwarcia galerii - 9:00 - 21:00 od poniedziałku do soboty oraz 10:00 - 20:00 w niedziele handlowe. Bieżące promocje sieci przybliżą gazetki z super cenami dostępne w sklepie.tagi: SPAR , Alfa Centrum , sklep spożywczy , sieci handlowe , sprzedaż , handel , konsument , rynek spożywczy ,