Nowości

Heineken wprowadza na rynek limitowaną edycję opakowań – UEFA EURO 2020™

Czwartek, 01 kwietnia 2021
Aby uczcić zbliżające się Mistrzostwa Europy w piłce nożnej UEFA EURO 2020™, marka Heineken wprowadza na rynek limitowaną edycję opakowań. 24 wzory przedstawiają flagi 24 państw uczestniczących w turnieju. Dzięki temu fani piłki nożnej będą mogli wspierać każdą drużynę – wystarczy zebrać całą kolekcję.

Kto z nas nie pamięta emocji towarzyszących kibicowaniu ulubionej drużynie? Ekscytacja w czasie rozgrywki i radość ze zwycięstwa, a czasami też złość na przeciwnika. W tym roku w swojej kampanii Heineken będzie zachęcał do wspólnego kibicowania oraz inspirował do solidaryzowania się i wspierania każdej drużyny, niezależnie od preferencji. Każdy mecz to sportowe emocje, które powinny nas łączyć i jednoczyć i w tym mogą dopomóc najnowsze opakowania marki z flagami państw biorących udział w Mistrzostwach Europy w piłce nożnej UEFA EURO 2020™.

– Ostanie miesiące to dla nas wszystkich ciężka próba, dlatego w Heinekenie zachęcamy do naprawdę wspólnego kibicowania. Ważne są dobre emocje i radość ze wspólnie spędzonych chwil – mówi Marlena Krąpiec, Brand Manager Heinekena. – Mamy nadzieję, że nasze nowe opakowania razem z piłkarzami dostarczą wielu piłkarskich emocji – dodaje.

Marka Heineken jest oficjalnym partnerem Mistrzostw Europy w piłce nożnej UEFA EURO 2020™, które odbędą się między 11 czerwca a 11 lipca 2021 roku. Sponsoring będzie wspierany szeroką kampanią marketingową, której jednym z elementów są pojawiające się w rynku opakowania (butelki, puszki i wielopaki piw: Heineken Original i Heineken 0.0%) z flagami 24 państw uczestniczących w turnieju. Kolejne elementy kampanii będą prezentowane bliżej rozpoczęcia rozgrywek.

W ramach podpisanego w listopadzie 2019 roku kontraktu Heineken ma wyłączne prawa do obecności piwa na stadionach, w strefach kibiców i wioskach kibiców podczas turnieju, ekspozycji LED na boiskach, prezentacji piłkarza meczu (Man of the Match), organizacji pokazów meczów i wiele więcej. Partnerstwo z UEFA EURO 2020™ to nie jedyna forma zaangażowania marki w piłkę nożną. Od ponad 25 lat Heineken jest również partnerem najbardziej prestiżowych rozgrywek klubowych w Europie – UEFA Champions League.
tagi: Heineken , limitowana edycja opakowań , UEFA EURO 2020 , piwo , alkohole , produkcja , sprzedaż , handel , FMCG ,