Nowości

Tegoroczna nowość od Warki Radler 3,5% Granat z Pomarańczą i nowa linia opakowań już na rynku

Piątek, 19 marca 2021
Warka Radler 3,5% co roku wprowadza na rynek nowe smaki, odpowiadając na zainteresowanie konsumentów piwnymi nowościami. W tym roku marka przygotowała kolejny orzeźwiający produkt – Granat z Pomarańczą. Smakowe piwa od Warki Radler 3,5% są już dostępne w odświeżonych opakowaniach.
Warka Radler 3,5% Granat z Pomarańczą to egzotyczny, choć dobrze znany smak, stanowiący lekkie połączenie soczystego granatu ze słodką pomarańczą. Nowość stanowi odpowiedź na oczekiwania miłośników piw smakowych, chętnie poszukujących interesujących smaków. Granat z Pomarańczą dołączył do rodziny radlerów 3,5%, w której znajdują się także Cytryna oraz Malina z Cytrusami.

– W tym roku poza wprowadzeniem na rynek nowego smaku, zdecydowaliśmy się także na odświeżenie opakowań Warki Radler 3,5% – mówi Klaudyna Konarzewska, Brand Manager Warki Radler. – Dzięki zmianie identyfikacji wizualnej radlery „zbliżyły się” do Warki i Warki Strong, zyskując bardziej piwny charakter. Wierzymy, że ta zmiana przypadnie do gustu konsumentom, w tym także mężczyznom, którzy z reguły rzadziej sięgają po piwa smakowe – wyjaśnia Konarzewska.

Warka Radler 3,5% w odświeżonych opakowaniach dostępna jest na rynku od połowy marca br.tagi: Warka Radler 3,5% Granat z Pomarańczą , nowa linia opakowań , piwo , alkohole , rynek spożywczy , FMCG , sprzedaż , handel , konsument ,