Nowe placówki handlowe

Nasz Sklep nie zwalnia. Ruszyły kolejne placówki pod szyldami Delikatesy Premium i Delikatesy Sezam

Środa, 17 lutego 2021
Spółka Nasz Sklep nie ustaje w działaniach na rzecz rozwoju swojej sieci franczyzowej w każdym formacie. W ostatnich dniach ruszyły kolejne placówki pod szyldami Delikatesy Premium i Delikatesy Sezam. Sieć PSH NASZ SKLEP wg danych na koniec stycznia liczy 4355 sklepów franczyzowych.
W Sieradzu przy ulicy Widawskiej uruchomione zostały Delikatesy Premium o powierzchni handlowej około 120 mkw. Właściciel sklepu Roman Oganiaczyk podkreśla, że istotnym czynnikiem, który zdecydował o wyborze tego, a nie innego partnera handlowego był w pełni polski charakter franczyzodawcy, co dla detalisty jest niezwykle ważne. Po dostosowaniu placówki do standardów sieci oferuje ona około 4500 pozycji asortymentowych, wśród których znaczącą część stanowią produkty świeże. Obok warzyw i owoców oraz nabiału można tu znaleźć także mięso i wędliny z lokalnej wytwórni oraz poszukiwane przez klientów gatunki pieczywa. Położony przy drodze dojazdowej obiekt dysponuje dużym i wygodnym parkingiem, co, obok asortymentu, decyduje o jego gotowości do skutecznego konkurowania z położonymi nieopodal Biedronką i Dino.

W odmiennych warunkach podjęły działalność należące do Mariusza Simiota Delikatesy Sezam w Błaszkach Gruszczyce w województwie łódzkim. W typowo wiejskim otoczeniu sklep powstały na warunkach premium oferuje bogaty wybór produktów. Na powierzchni niespełna100 mkw. znaleźć można aż 4000 pozycji asortymentowych, w tym także świetnie wyeksponowane produkty świeże: warzywa i owoce, mięso i wędliny, nabiał, czy pieczywo. Ten sklep także dysponuje wygodnym parkingiem, zaś klienci mają do dyspozycji dwa stanowiska kasowe. Przy tak zorganizowanej placówce handlowej niestraszni jej pobliscy konkurenci.tagi: Specjał , Nasz Sklep , placówki handlowe , Delikatesy Premium , Delikatesy Sezam , franczyza , sieci handlowe , sprzedaż , handel , FMCG , rynek spożywczy ,