Auto w handlu

Grupa Muszkieterów wzmacnia pozycję lidera na rynku przymarketowych stacji paliw oraz uruchamia kolejne obiekty

Czwartek, 11 lutego 2021
Poszerzanie oferty, lokalizacja, jakość dostępnych paliw oraz ich cena są doceniane przez klientów, czego efektem jest debiut Muszkieterów w rankingu „Marka Nr 1”. Zestawienie zostało przygotowane przez serwis Wybór Kierowców w 2020 roku na podstawie głosów oddanych przez czytelników.
Obecnie pod szyldem Intermarché działa 70 stacji paliw. Przy części z nich znajdują się kąciki gastronomiczne CaféMarché, a 7 stycznia 2021 r. Muszkieterowie uruchomili pierwszy, w pełni zautomatyzowany obiekt w formule light. W ofercie wszystkich punktów są wysokiej jakości paliwa w atrakcyjnych cenach. Dostawcą paliw jest Orlen Paliwa Sp. z o.o, z kolei akredytowane laboratorium Instytutu Nafty i Gazu odpowiada za bieżące kontrole.

– Dokładamy wszelkich starań, aby jak najlepiej spełniać oczekiwania klientów, dlatego bardzo cieszy nas wyróżnienie w rankingu „Marka Nr 1”. Jesteśmy zmotywowani, aby dalej poszerzać ofertę Intermarché – mówi Benjamin Ferte, Prezes Zarządu SCA PETROLE Polska zajmującej się handlem paliwami w Grupie Muszkieterów i dodaje – Naszym celem jest rozwijanie sieci w taki sposób, aby finalnie stacje paliw działały przy każdym istniejącym supermarkecie, tam gdzie jest to możliwe.tagi: Grupa Muszkieterów , stacje paliw , Intermarché , sprzedaż paliw , handel , konsument , sieci handlowe , rynek spożywczy ,