Nowości

100% Vitamini od Tymbarku – bez dodatku cukru!

Środa, 13 stycznia 2021
Tymbark – by spełniać oczekiwania wszystkich, którzy uwielbiają Vitamini za smak i właściwości – zmienia się na lepsze! Soki z owoców i marchwi są teraz dostępne bez dodatku cukru i mają nową szatę graficzną.
Vitamini to jedna z czołowych propozycji na rynku soków owocowo-marchewkowych dla dorosłych. Marce ufają kobiety, które chcą dbać na co dzień o siebie oraz swoich najbliższych. To właśnie z myślą o nich Tymbark zmienił portfolio swoich soków z owoców i marchwi, jednocześnie podkreślając swoje zalety i skład na nowych opakowaniach.

Tymbark Vitamini jest teraz bez dodatku cukru, za to z cennymi witaminami! Oferta została dopracowana tak, by zapewniać doskonały smak i skład. Jej gamę tworzą produkty dostępne w butelkach 1 i 0,3 l, o smakach: Jabłko-Marchew-Banan, Jabłko-Marchew-Brzoskwinia, Jabłko-Marchew-Malina, Jabłko-Marchew-Truskawka oraz Jabłko-Marchew. Dzięki marchewce dostarczają cennej dla skóry i cery witaminy A pochodzącej z Beta-karotenu, a dodatkowo zawierają witaminy C i E.

Wraz ze zmianą składu, zmieniły się także etykiety linii Vitamini. Nowoczesny design zapewnia przejrzystą komunikację i podkreśla to, co najważniejsze dla konsumentów.

Opakowanie jednostkowe: butelka 1 i 0,3 l
Opakowanie zbiorcze: karton 6 sztuk (dla 1 l) lub 12 sztuk (dla 0,3 l)
Sugerowana cena na półce: 4,49 PLN (1 l); 1,69 PLN (0,3 l)tagi: Tymbark , soki , 100% Vitamini , bez dodatku cukru , rynek spożywczy , FMCG , handel , sprzedaæ , konsument ,