Nowości

„Niewypowiedziane dziękuję” – limitowana edycja trzech wariantów whisky Grant’s

Środa, 16 września 2020
Whisky Grant’s Smoky oraz Grant’s 8 YO Sherry Cask Finish dostępne są od sierpnia w limitowanej edycji. W październiku dołączy do nich Grant’s 12 YO. Ich pojawienie się na rynku wzmocni kampania promocyjna „Niewypowiedziane dziękuję”, w którą zaangażowali się pisarz Szczepan Twardoch, aktor Mateusz Damięcki oraz muzyk Bartosz Waglewski – Fisz. Whisky w oryginalnych opakowaniach dostępne będą w wybranych sieciach handlowych na terenie całej Polski.
CEDC – lider rynku alkoholi mocnych w Polsce – przygotował dla konsumentów niecodzienną niespodziankę. Na rynku pojawią się trzy warianty doskonałej whisky – Grant’s 12 YO, Grant’s Smoky oraz Grant’s 8 YO Sherry Cask Finish – rekomendowane przez Mateusza Damięckiego, Szczepana Twardocha oraz Fisza jako doskonały sposób na to, aby powiedzieć dziękuję tym, których szczególnie cenimy.

Wprowadzeniu na rynek limitowanych edycji opakowań towarzyszyła będzie platforma #NiewypowiedzianeDziekuje, dostępna na stronie internetowej www.niewypowiedzianedziekuje.pl. Wraz z aplikacją wystartuje konkurs konsumencki, który umożliwi każdemu stworzenie i przesłanie własnych podziękowań, skierowanych do ważnych dla nich osób. Ci, którzy poszukiwali będą inspiracji, sięgnąć mogą do osobistych opowieści, którymi z konsumentami podzielili się Mateusz Damięcki, Szczepan Twardoch oraz Fisz. Równocześnie skorzystać będą mogli z ich rekomendacji i wybrać wariant whisky Grant’s, który najlepiej podkreśli ich wdzięczność.

  • Mateusz Damięcki dołączył podziękowania do whisky Grant’s 12 YO – kompozycji starannie dobranych, dojrzewających przez minimum 12 lat whisky słodowych i zbożowych. 
  • Szczepan Twardoch swoje podziękowania zamieścił na whisky Grant’s Smoky. To wariant, który dojrzewa w trzech rożnych typach beczek, dzięki czemu zyskuje łagodny i bogaty smak. Grant’s Smoky to wyjątkowe połącznie whisky zbożowych i słodowych ze specjalnym dodatkiem whisky dymnych. 
  • Fisz mówi „dziękuję” z whisky Grant’s 8 YO Sherry Cask Finish, która swój bogaty, łagodny smak, wzbogacony o owocowe nuty, zawdzięcza leżakowaniu przez minimum 8 lat w trzech różnych typach beczek.
Limitowane edycje trzech wariantów whisky Grant’s dostępne są w sieciach Biedronka, Carrefour, Lidl oraz Tesco.tagi: „Niewypowiedziane dziękuję” , limitowana edycja , whisky , Grant’s ,