Nowe placówki handlowe

SPAR otworzył nowy sklep w Pniewach

Piątek, 31 lipca 2020
Sieć sklepów SPAR 29 lipca br. powiększyła się o koleją placówkę. Nowy sklep otworzył się pod szyldem SPAR w Pniewach, w województwie wielkopolskim, przy ul. Międzychodzkiej. Dla klientów dostępne jest ok. 725 m² sali sprzedaży. Lokalna społeczność może także skorzystać z usługi zakupów online na stronie www.e-spar.com.pl z dowozem do domu. Nowy sklep powstał w wyniku dynamicznego procesu rebrandingu sieci delikatesów Piotr i Paweł.
„Nasza sieć w Polsce rozrasta się w bardzo szybkim tempie – aktualnie wynosi ona ponad 215 placówek, a około 87% naszych sklepów jest zarządzanych przez niezależnych Partnerów. Chcemy zapewnić naszym klientom doświadczenia zakupowe na najwyższym poziomie. Łączymy wiedzę ekspertów z danych regionów z najwyższymi standardami Grupy SPAR, które także bazują na trosce o zadowolenie oraz wygodę konsumentów. Naszymi klientami są osoby, które mają wysokie oczekiwania w zakresie świeżości produktów, dlatego w naszych sklepach – także w nowej placówce w Pniewach – oferujemy stały dostęp do świeżych artykułów spożywczych wysokiej jakości oraz w atrakcyjnych cenach. Ponadto w naszych placówkach jest duży wybór produktów dla zwolenników artykułów EKO i BIO pod marką własną SPAR i nie tylko” – powiedział Rob Philipson, członek zarządu SPAR Group.

Proces rebrandingu sklepów Piotr i Paweł rozłożony jest na cały 2020 rok, aby zapewnić sprawność jego przebiegu. SPAR dokładnie analizuje potrzeby i oczekiwania klientów sklepów w danej lokalizacji. Spółka zakłada dysponowanie 400 sklepami w ciągu 5 lat w Polsce – na bazie placówek Piotr i Paweł, a także w oparciu o nowe umowy z niezależnymi detalistami.tagi: SPAR, nowe placówki handlowe,