Nowości

Dedykowane lody E.Wedel dla sieci Biedronka

Wtorek, 31 marca 2020
Śmietanka, truskawka oraz czekolada. Te trzy klasyczne smaki są bohaterami nowej lodowej oferty E.Wedel, która pojawiła się w sklepach sieci Biedronka już w marcu. Portfolio marki zostało powiększone o lody premium na patykach, oblane oryginalną wedlowską czekoladą – mleczną oraz deserową.
Dynamiczny rozwój oferty lodowej jest naszym celem w roku 2020. Jednym z efektów poszerzenia naszego portfolio jest wyjątkowa współpraca z siecią Biedronka, do której trafiła dedykowana linia lodów E.Wedel. Nowe lody na patyku zostały stworzone z myślą o upodobaniach Polaków, gustujących w dobrze znanych smakach. Mrożone przysmaki są oblane najwyższej jakości oryginalną wedlowską czekoladą, dzięki której zyskują miano lodów premium. – mówi Dominika Igielińska, koordynator komunikacji marketingowej E.Wedel.

Lody śmietankowe E.Wedel docenią miłośnicy połączeń klasycznych smaków. To w nich pyszna, śmietankowo-czekoladowa masa lodowa, została oblana oryginalną wedlowską czekoladą mleczną z kawałkami prażonych orzeszków arachidowych. Lody truskawkowe od E.Wedel przyciągają kremowo-owocowym wnętrzem oraz polewą, z wedlowskiej czekolady mlecznej.  Natomiast lody czekoladowe skradną serca wielbicieli mocno czekoladowych przyjemności, a także deserowych przysmaków. W odróżnieniu od poprzednich wariantów czekoladowa masa lodowa jest pokryta wedlowską czekoladą deserową, w której zatopiono kawałki prażonych orzeszków arachidowych.

Lody śmietankowe E.Wedel Gramatura: 90 ml
Sugerowana cena: 3,99 zł
Dystrybucja: Biedronka

Lody truskawkowe E.Wedel Gramatura: 90 ml
Sugerowana cena: 3,99 zł
Dystrybucja: Biedronka

Lody czekoladowe E.Wedel Gramatura: 90 ml
Sugerowana cena: 3,99 zł
Dystrybucja: Biedronka


Inne nowości

W tym roku w odpowiedzi na potrzeby konsumentów, w wedlowskim portfolio lodów, pojawiły się także rożki dostępne są w dwóch ciekawych wariantach smakowych: czekoladowo-śmietankowym i czekoladowo-bananowym. Młodsi konsumenci będą zadowoleni z lodów Czekotubka, czyli kultowego produktu marki w nowej, lodowej formule. Konsumenci będą mogli wybierać spośród 3 połączeń smakowych: czekoladowo-orzechowego, karmelowego i truskawkowego.

Szeroka oferta

W skład portfolio mrożonych pyszności od E.Wedel wchodzą także: zeszłoroczna linia lodów E.Wedel na patykach oraz w kubkach, każda z nich dostępna w 4 smakach: karmelowym, czekoladowym, waniliowym i truskawkowym. Co więcej, do dobrze znanej oferty zalicza się linia lodów Ptasie Mleczko® na patykach, w której dostępnych będzie aż 5 propozycji smakowych: czekolada, truskawka, wanilia, peanut butter oraz nowość – mango shake. Linia zostanie powiększona również o pierwszy kubek Ptasie Mleczko® Waniliowe o pojemności 460 ml w papierowym opakowaniu. W nim, warstwy delikatnej, mrożonej pianki, przełożone zostały cienkimi i chrupiącymi warstwami oryginalnej wedlowskiej czekolady deserowej. Dodatkowo, E.Wedel nawiązał współpracę z siecią Żabka, w której znajdziemy orzeźwiający Sorbet Mango w białej wedlowskiej czekoladzie stworzony we współpracy z marką Hortex. 

Wszystkie lody E.Wedel dostępne będą w sklepach na przełomie marca i kwietnia.

tagi: lody, E.Wedel, Biedronka,