Nowe placówki handlowe

Nowy sklep SPAR w Żywcu

Poniedziałek, 16 marca 2020
Wasz Sklep SPAR – należący do SPAR Group wyłączny operator licencji SPAR na terenie Polski – otworzył nowy sklep w województwie śląskim. Placówka SPAR o powierzchni sprzedażowej 100m² jest dostępna przy ul. Kopernika w Żywcu. Jest to kolejny sklep pod szyldem SPAR na terenie województwa śląskiego.
“Partnerzy detaliczni – polscy przedsiębiorcy, którzy dołączają do sieci SPAR – najlepiej znają potrzeby konsumentów w swoim regionie.  W każdy własny sklep wkładają wiele serca i pracy, nie tylko przy jego otwarciu. Marka SPAR jest dla nich i dla konsumentów gwarancją świeżych artykułów najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach. W sklepie SPAR na klientów czekają promocje i szeroki wybór produktów. W każdej placówce znajduje się strefa ze świeżym pieczywem, lada z wędlinami i mięsem oraz świeże warzywa i owoce – od sprawdzonych producentów naszej sieci. Dokładamy wszelkich starań, aby jak najwięcej produktów do naszych sklepów dostarczali polscy producenci” – powiedział Tomasz Syller, dyrektor zarządzający, członek zarządu Wasz Sklep SPAR.

Sieć zarządzana przez Wasz Sklep SPAR przekroczyła 210 placówek i jest znacząco większa niż poziom założony na 2020 rok. Wasz Sklep SPAR zakłada, że do sieci rocznie będzie dołączać przynajmniej 50 nowych sklepów. Tym samym w ciągu czterech lat sieć obejmie ponad 400 placówek. Będą one zaopatrywane z dwóch, a docelowo trzech, rozbudowanych centrów dystrybucyjnych w całej Polsce. Ponadto, sieć wspierać będzie detalistów w działaniach marketingowych oraz promocyjnych. 

Wasz Sklep SPAR rozpoczął już współpracę z Omni Global Sourcing Solutions Inc. oraz Daymon Worldwide Inc. Celem współpracy ze strategicznymi partnerami jest pozyskiwanie produktów i wdrażanie marki własnej. W systemie logistycznym sieci jest dostępnych ponad 7.500 produktów od prawie 500 dostawców.tagi: Sklep SPAR, Żywiec, nowe placówki handlowe,