Nowe placówki handlowe

Netto rośnie w siłę – skandynawski dyskont otwiera kolejny sklep w Strzelcach Krajeńskich

Czwartek, 20 lutego 2020
W Strzelcach Krajeńskich powstała druga placówka sieci handlowej Netto. Już od 20 lutego strzelczanie będą mogli zrobić zakupy w nowo otwartym sklepie, który w całości funkcjonuje zgodnie z konceptem 3.0. Detalista kontynuuje realizację strategii rozwoju swojego biznesu.
- Otwarcie kolejnego sklepu Netto 3.0. to konsekwencja realizowanej przez nas intensywnej strategii rozwojowej zaplanowanej na ten rok – mówi Janusz Stroka, prezes Netto Polska.

- Dzięki temu coraz większa liczba klientów będzie miała okazję poznać skandynawskiego ducha marki, jak i robić codzienne zakupy w wyjątkowej atmosferze, wybierając spośród bo-gatej gamy produktów. Dzięki najnowszej inwestycji Netto, mieszkańcy Strzelec Krajeńskich zyskają kolejną placówkę, w której będą mogli nabyć jakościowe produkty w niskich cenach, w tym doskonałe wyroby mięsne i piekarniczo-cukiernicze wprost od lokalnych dostawców. Jesteśmy przekonani, że nasza nieustanna troska o klientów i odpowiadanie na ich potrzeby, pozwolą umocnić pozycję Netto, jako jednego z liderów na rynku handlu detalicznego – doda-je.

Nowo otwarty sklep w Strzelcach Krajeńskich jest zlokalizowany przy al. Wolności 6. Zarówno w dniu otwarcia, jak i przez cały weekend, sieć przygotowała dla swoich klientów szereg atrakcji oraz promocyjną ofertę handlową, w której z okazji tłustego czwartku nie zabrakło oczywiście pysznych pączków z lokalnej piekarni.

Koncept Netto 3.0. to odpowiedź sieci na aktualne oczekiwania konsumentów oraz panujące trendy rynkowe. Placówki działające w oparciu o model 3.0. charakteryzują przede wszystkim komfortowe przestrzenie i bogata oferta zakupowa. Asortyment, dostosowany do potrzeb za-równo młodszych, jak i starszych klientów, uwzględnia szeroki wybór świeżych warzyw i owo-ców, a także produktów bezglutenowych, bezlaktozowych i bezcukrowych oraz zdrowych ar-tykułów z certyfikatem BIO. Strefa TO GO, skierowana do osób żyjących w biegu, oferuje świeże przekąski, sałatki, soki, a także świeżo wypiekane i chrupiące pieczywo. W ofercie Netto znajdują się również produkty ekskluzywnych, światowych marek, dostępne w ramach programów lojalnościowych.

Oprócz otwarć nowych placówek, sieć prowadzi równolegle intensywny remodeling już istnie-jących. W efekcie, obecnie ponad 100 sklepów funkcjonuje – w mniejszym lub większym stopniu – zgodnie z nowym modelem Netto.

Więcej informacji o sieci handlowej Netto na:
•    Stronie www: netto.pl
•    Profilu na Facebooku: Netto Polskatagi: sieć handlowa Netto, skandynawski dyskont, Strzelce Krajeńskie,