Nowości

Z myślą o miłośnikach gotowania. Nowa Vegeta Natur w płynie

Wtorek, 04 lutego 2020
Gotowanie to sztuka. Liczy się smak i ciekawa receptura. Ale najważniejsze są wysokiej jakości produkty, które ułatwią przyrządzanie ulubionych potraw. To właśnie z myślą o potrzebach konsumentów powstał innowacyjny produkt – uniwersalna przyprawa w płynie Vegeta Natur bez dodatku glutaminianu sodu.
W dobie, kiedy gotowanie jest powszechną modą, wiele osób decyduje się na przyrządzanie zarówno tradycyjnych, jak i nowoczesnych dań. Wówczas idealnym rozwiązaniem jest przyprawa uniwersalna Vegeta Natur w płynie. Sprawdzi się ona do wszystkiego rodzaju dań – nie tylko jako dodatek do zup, ale także dań mięsnych, ryb czy przyrządzania aromatycznych, klarownych sosów i dressingów o aksamitnej konsystencji.

Inspirowane naturą

Vegeta nieustannie podąża za najnowszymi trendami w żywieniu. Zgodnie z potrzebami konsumentów powstała uniwersalna przyprawa Vegeta Natur w płynie bez glutaminianu sodu, sztucznych barwników, aromatów, konserwantów ani wzmacniaczy smaku. Dzięki temu podkreśli smak nie tylko zup, ale wszelkiego rodzaju sosów i dressingów.

Siła tradycji

Marka Vegeta jest dostępna na polskim rynku od ponad 60 lat i w tym czasie zyskała status kultowej. Produkty Vegeta to przede wszystkim synonim gwarancji sukcesu kulinarnego, za którym stoi smak i wysoka jakość. To dlatego marka cieszy się niezmiennie dużą popularnością oraz zaufaniem ze strony konsumentów, co gwarantuje jej pozycję lidera oraz rozpoznawalność na pięciu kontynentach.

Więcej produktów Vegeta Natur oraz inspirujących przepisów znaleźć można  na stronie: www.vegeta.pl.tagi: Vegeta Natur w płynie, przyprawa, Podravka,