Nowe placówki handlowe

Netto ma trzy nowe sklepy na Mazowszu

Piątek, 24 stycznia 2020
Warszawa i okolice – to obszar, od którego sieć handlowa Netto zaczęła ekspansję w 2020 roku. Stołeczne Bielany, Gołków w powiecie piaseczyńskim i Grodzisk Mazowiecki – mieszkańcy tych trzech miast już od 23 stycznia mogą robić zakupy w nowo otwartych sklepach Netto, które funkcjonują zgodnie z najnowszym konceptem sieci.
- Nasze plany na najbliższy rok uwzględniają otwarcie ok. 20-25 sklepów Netto 3.0. Konse-kwentnie dążymy do realizacji tych założeń, dlatego na mapie Polski jednego dnia pojawiły się trzy nowe placówki – w Warszawie, Gołkowie i Grodzisku Mazowieckim – mówi Janusz Stro-ka, prezes Netto Polska. – Mieszkańcy tych miast zyskają przede wszystkim możliwość zro-bienia szybkich zakupów w komfortowych warunkach, wybierając produkty spośród coraz  bogatszego asortymentu. Jesteśmy przekonani, że nasze starania o zapewnienie klientom wyjątkowych doświadczeń zakupowych sprawią, że będą chętnie odwiedzać Netto każdego dnia – dodaje.

Co charakteryzuje Netto 3.0.? To przede wszystkim komfortowe przestrzenie, dzięki którym robienie zakupów staje się przyjemniejsze. To także bogata oferta produktów z różnych kate-gorii, które trafią zarówno do młodszych, jak i starszych konsumentów. Standardem jest duży wybór świeżych warzyw i owoców, produktów bezglutenowych, bezlaktozowych i bezcukro-wych, a także zdrowych artykułów z certyfikatem BIO i ECO. Na osoby żyjące „w biegu” czeka strefa z produktami TO GO, oferująca szybkie i świeże przekąski, sałatki oraz soki, a także świeżo parzoną kawę i wypiekane na miejscu pieczywo. Dla poszukujących inspiracji – Netto ma wyjątkową ofertę produktów najlepszych światowych marek, dostępnych w ramach pro-gramów lojalnościowych.

Dla klientów nowych placówek, sieć przygotowała szereg atrakcji oraz promocyjną ofertę han-dlową.

Nowo otwarte sklepy są zlokalizowane w Warszawie, przy ul. Swarożyca 10, w Gołkowie, przy ul. Pułku IV Ułanów 1C oraz w Grodzisku Mazowieckim, przy ul. Piaskowej 20.

Oprócz otwarć nowych placówek, sieć prowadzi intensywny remodeling tych już istniejących. W efekcie obecnie ponad 100 sklepów funkcjonuje zgodnie z nowym modelem Netto.tagi: Netto, nowe placówki handlowe,