Nowe placówki handlowe

Nowy supermarket Carrefour w Kątach Wrocławskich

Poniedziałek, 30 grudnia 2019
Carrefour sukcesywnie rozwija sieć sklepów w Polsce i otwiera kolejny supermarket franczyzowy. Najnowszy sklep w Kątach Wrocławskich powstał w nowoczesnym kompleksie „Port Kąty”, w którym oprócz marketu Carrefour znajduje się stacja Shell, restauracja oraz wielkopowierzchniowy parking. Nowo otwarty sklep oferuje klientom szeroki asortyment produktów, dostosowanych do potrzeb zarówno mieszkańców jak i kierowców.
Nowy supermarket został otwarty przy zjeździe z autostrady A4 w Kątach Wrocławskich. Oferuje on klientom nowoczesną, przestronną halę sprzedaży o powierzchni blisko 400 mkw., zaprojektowaną według najnowocześniejszych trendów handlowych, których celem jest stałe podnoszenie zadowolenia klientów z zakupów. Supermarket otwarty będzie całą dobę przez siedem dni w tygodniu.

Najnowszy supermarket franczyzowy oferuje klientom dostęp do 6000 różnorodnych produktów. W asortymencie znajduje się 500 rodzajów produktów świeżych, do których należą m.in. warzywa, owoce, mięso, ryby oraz sery. Sklep oferuje również lokalne wędliny z Naszej Wędzarni Carrefour, które powstają na podstawie sprawdzonych receptur. W ofercie sklepu znajduje się także bogaty wybór produktów lokalnych, znanych w Kątach Wrocławskich i okolicy.

Z myślą o klientach dbających o zdrowy styl życia i prawidłowe odżywianie powstała specjalna strefa „Zdrowa Półka”. To oferta 300 produktów, wśród której klienci odnajdą bogatą gamę artykułów dietetycznych, bio, bez laktozy i glutenu. W supermarkecie nie zabraknie również produktów naturalnych z linii „Jakość z Natury Carrefour”, które są produkowane z poszanowaniem środowiska naturalnego, zgodnie z zasadami zrównoważonego rolnictwa, a ich jakość kontrolowana jest przez Carrefour „od pola do talerza”.

W sklepie klienci mają możliwość robienia zakupów z aplikacją Mój Carrefour, która oferuje m.in. dostęp do programu lojalnościowego z kuponami rabatowymi. Bezpłatną wersję aplikacji można pobrać na urządzenie mobilne z systemem Android lub iOS. Jej użytkownicy mogą samodzielnie sprawdzić cenę produktu, przeglądać oferty zniżek na urządzeniach mobilnych, zapoznać się ze zdjęciem produktu, opisem oferty, a także aktywować wybrane kupony. W sklepie akceptowane są również plastikowe karty Rodzinka, Seniora oraz Dużej Rodziny.
tagi: supermarket, Carrefour, Kąty Wrocławskie ,