Nowe placówki handlowe

Nowoczesna i komfortowa Biedronka w Częstochowie

Środa, 18 grudnia 2019
Już od 18 grudnia br. klienci będą mogli robić zakupy w nowym sklepie przy ul. Łódzkiej 207 w Częstochowie. W pierwszym tygodniu na klientów sklepu czekać będą specjalne promocje, dodatkowo otwarcie nowej placówki zostanie urozmaicone licznymi atrakcjami - degustacje ciasta oraz pieczywa.
Nowa Biedronka w Częstochowie powstała w formacie 2.0, który oznacza zoptymalizowane, bardziej przystępne dla klientów ustawienie produktów. W sklepie zostały wydzielone strefy z pieczywem, owocami i warzywami oraz kosmetykami. Oznaczone są też moduły z artykułami promocyjnymi. Ponadto w sklepie zastosowano zaawansowane, ekologiczne rozwiązania, na przykład oświetlenie LED oraz urządzenia chłodnicze, wykorzystujące gazy przyjazne dla środowiska, takie jak gaz naturalny CO2 („clean technology”).

W naszym najnowszym częstochowskim sklepie można znaleźć wszystko, czego konsumenci – nawet ci najbardziej wymagający – oczekują od nowoczesnej i przyjaznej sieci handlowej. Nowy sklep został zaprojektowany w zgodzie z najnowszym konceptem, dzięki temu zakupy stają się przyjemnością.
Magdalena Sierzy, regionalny menedżer ds. marketingu operacyjnego w sieci Biedronka

Powierzchnia nowej, częstochowskiej Biedronki liczy 755 m2. W placówce zamontowano 4 kasy obsługowe oraz 4 kasy samoobsługowe. Klienci mogą w wygodny sposób sprawdzać ceny produktów przy dwóch elektronicznych czytnikach cen. Na zmotoryzowanych klientów czeka parking, liczący ok 50 miejsc, w tym 2 przeznaczone dla osób niepełnosprawnych. W sklepie zatrudnionych jest 16 osób.

Biedronka przy ul. Łódzkiej przygotowała specjalne oferty dla klientów: wybrane produkty można kupić nawet 76 proc. taniej. Na klientów czekają m.in. wszystkie warzywa 30 proc. taniej, filet z piersi kurczaka o 29 proc. taniej oraz aż o 33 proc. sos jabłkowy Vital Fresh. Dodatkowo klienci, którzy przyjdą na otwarcie sklepu, mogą liczyć na darmową degustację wybranych produktów dostępnych w sieci wyśmienitych ciast i pieczywa.

Biedronka przy ul. Łódzkiej 207 w Częstochowie czynna od poniedziałku do soboty w godz. 06:30 – 22:00, a w niedziele handlowe w godz. 08:00 – 21:00.
tagi: Biedronka, nowe placówki handlowe ,